› 
 › 
pudra.com 27.09.2010

Çizgiler gidiyor, cilt gençleşiyor

İnce çizgilere, kırışıklıklara ve izlere, cerrahi operasyon olmadan da müdahale etmek mümkün. Nasıl mı? Pratik, hızlı ve etkili sonuç alınabilen: “Micro Needle Roller” ile.

Kırışıklıklar ve izler, pek çok iç ve dış faktörün etkisiyle derinin normal kolajen yapısının bozulmasıyla ortaya çıkıyor. Yaş, yorgunluk, stres, hastalıklar, yaralanmalar hatta gülmek gibi yüzün doğal hareketleri bile zaman içinde kolajen dokusunun etkilenmesine neden oluyor. En çok da dudak kenarı, yanak, çene, burun, kaş araları, alın, burundan ağız kenarına doğru inen bölgede ve göz çevresinde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşuyor. Zamanla rahatsız edici boyutlara gelebilen ince çizgilere, kırışıklıklara ve izlere, cerrahi operasyon olmadan da çeşitli yöntemlerle müdahale etmek mümkün… Özellikle kısıtlı zamanı olanlar için ideal uygulamalardan biri; pratik, hızlı ve etkili sonuç alınabilen “Micro Needle Roller” tekniği.

Çizgiler gidiyor, cilt gençleşiyor

Micro Needle Roller nedir?
Çizgileri hafifleterek cildin daha genç görünümünü sağlayan “Micro Needle Roller” tekniği genç yaş grubuna da rahatlıkla uygulanabilen ve akne izlerinin tedavisinde de kullanılabilen bir yöntem. Cerrahi müdahale olmadan gençleştiren “Micro Needle Roller”, ince çizgilerin, kırışıklıkların, akne ve diğer sakarların azalmasını, derinin gerilmesini, selülit, doğum izleri ve derin çatlakların azalmasını, cilt lekelerinin giderilmesini, zamanla matlaşan cildi canlandırarak sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Üzerinde mikro ebatlarda saç telinden daha ince çelik cerrahi iğnelerin olduğu “Micro Needle Roller”, sorunlu bölgeye uygulandığında ciltte mikro kanallar açarak, vücudun kendini yenileme sürecini başlatır. İğnelerin açtığı, kanamaya neden olmayan bu minik kanalları beden yara olarak algılar ve kendi kendine tedavi süreci başlar. Vücut bu bölgeye kollajen, büyüme faktörleri ve diğer yapıtaşı maddelerini yollar. Böylece cilt kendi kendini onarır. Böylece milyarlar harcamaya gerek kalmadan cilde kendini onarma fırsatı verir.

Lokal anestezik krem uygulaması ile yapılan ve 20-25 dakikada tamamlanan seanslar, ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar veriyor. İşlem sonrası orta güçte güneş koruyucu kullanmak yeterli oluyor, ertesi gün hafif bir makyajla işe de gidilebiliyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER