› 
 › 
29.05.2009

Kusursuz ve sağlıklı bronzluğun sırrı...

Ne güneşe çıkacak, ne de solaryumda ter atacaksınız... Püskürtme bronzlaştırıcı sistem Mystic Tan ile sadece bir dakikada zahmetsizce bronzlaşmak mümkün!

İZLE: TEN RENGİNE GÖRE BRONZLAŞTIRICI SEÇİMİ👇 
Dünyaca ünlü yıldızların ışıltılı bronzluğunun sırrı nedir? Cannes’da, St.Tropez’de ya da tropik bir adada geçirilmiş muhteşem bir tatil mi? Kimi zaman evet... Ama bazı ünlüler zaman veya mevsim gözetmeksizin ışıltılı ve sağlıklı görünmeyi başarıyor. Hiçbir kozmetik ürünün bu görünümü kalıcı kılamayacağını da biliyoruz. Öyleyse işin sırrı nedir? Mystic Tan!

Kusursuz ve sağlıklı bronzluğun sırrı...

Paris Hilton, Nicole Ritchie, Jessica Simpson, Kelly Clarkson gibi dünyanın önde gelen simalarının yıl boyu süren ışıltılı bronzluğunun sırrı Mystic Tan şimdi Türkiye’ye de. Mystic Tan, sadece bir dakika içinde bakımlı ve bronz bir tene kavuşmak isteyen şehirli kadınlara UV’siz, sağlıklı bronzlaşma vaad ediyor.

Gelelim nasıl bir sistem olduğuna... Mystic Tan kabinleri ile sadece 60 saniyede lekesiz ve doğal görünümlü bronzluğa kavuşmak mümkün. Mystic Tan kabininde 60 saniye içinde püskürtülen bronzlaştırıcı losyonun etkisi, seanstan 4 saat sonra fark edilmeye başlıyor ve 24 saat içinde beklenen bronzluk elde ediliyor. Yani tek bir seansta yakalanan mükemmel bronzluğun etkisi 7 güne kadar da devam ediyor.

Patentli MagneTan teknolojisi, cilt rengine uygun güneşsiz bronzlaşma solüsyonu içeren kartuş seçenekleri ve kabin içinde sizi yönlendiren sesli komut sistemi ile benzersiz bir bronzlaşma deneyimi sunuyor. Yani ‘kabinde nasıl durmalıyım?’ diye sormanıza gerek kalmayacak…

Bu deneyimi Etiler NBA SALOON'da yaşayabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER