› 
 › 
Pudra.com 29.03.2012

Micro Plus ile yaza bomba gibi giriyoruz!

Selülit problemlerinde, dolaşım bozukluklarında, deri sarkmalarında ve vücut şekillendirmede kullanılan Micro Plus, vücut liftingi ve kilo vermede tercih ediliyor.

Yüz bölgesinde dahi 15 yaş gençleşme sağlayan Micro Plus, "neştersiz gençleşme yöntemi" olarak yıllardır yurtdışında uygulanıyor. Mel Gibson, Victoria Beckham, Angelina Jolie, Demi Moore gibi ünlülerin operasyonsuz gençleşme yöntemi olarak bilinen Micro Plus, kadınlar kadar, erkeklerin de tercihi.

Micro Plus ile yaza bomba gibi giriyoruz!

Micro Plus nedir?
Micro Plus en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazı. Elektroterapi hem fizik tedavi alanında hem spor sakatlıklarının rehabilitasyonunda hem de estetik amaçlı uygulamalarda uzun yıllardır uygulanmakta olan etkileri ve güvenirliği kanıtlanmış bir tedavi yöntemi.

Micro plus cihazı da bu yöntemin kullanıldığı bir cihaz olarak üzerinde çalışılan kas gruplarının micro ve galvanik akımlarıyla uyarılarak kasılması, prensibine dayalı çalışır. Uygulama ile kaslar uyarılır, bu da kas tonisitesinin artışı ve artan enerji ihtiyacını karşılamak üzere çevre yağ dokularının kullanılması ile sonuçlanır.

Eklem, tendon ve kasın mekanik reseptörlerin uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “tropik etki” olarak adlandırılır. Merkezi sinir sistemi üzerindeki düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlattığı EEG ile de kanıtlanmıştır.

Micro Plus cihazının lenfatik akışı destekleyerek, lenfatik dolaşımda lenfatik sıvı akışındaki sorunların normale dönüşünün sağlanması ve mikrosirkülasyonun arttırılması gibi etkileri de söz konusudur. Mikrosirkülasyondaki artış, dokudaki revitalizasyon ve artan oksijenasyona bağlı olarak cilt tonisitesi de artar.

Hangi durumlarda kullanılır?

- Her türlü selülit tedavisi
- Zayıflama ve detoksikasyon
- Yüzeysel ve derinlemesine lenf drenaj
- Bölgesel şekillendirme
- Kas tonifikasyonu (karın, bacak, kol, popo, sırt, yüz göğüs germe)
- Lifting “sarkmaya bağlı tedaviler”
- Yüzde cilt elastikiyetinin arttırılması
- Ağrı, ödem bacaklarda yorgunluk sendromu
- Premenstruel ödem

Nasıl çalışır?

Ödem atma ve lenf drenaj tanımlanması
Micro Plus cihazı lenfatik akışı destekleyecek, sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlar. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direkt olarak microsirkülasyonun arttığının göstergesidir. Micro Plus yöntemi ile vücuttaki toksinler temizlenerek detoksifikasyon sağlanır. Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonalitesini arttırır.

Selülit tanımlanması
Micro Plus cihazı selülit tedavisinde kullanılır. Uyarıcı akım tedavisi deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizma ve lenf sirkülasyonunu canlandırır.

Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar.

Zayıflama
Micro Plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.

Eklem, tendon ve kasın mekanik reseptirlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “ tropik etki” olarak adlandırılır.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER