› 
 › 
Pudra.com 27.03.2012

Nasıl zayıflayacağız? Selülit için ne yapmalıyız?

Her yıl başka bir formda kalma ve selüliti yok etme yöntemi öne çıkıyor. LPG, karboksi, kavitasyon derken bu sene zayıflama ve selülit için bilim adamları düşünüp yeni yöntemler icat ettiler.

Kavitasyonun "Neo Ultra"sı, lazer ya da soğuk lazerin "Thermo"su, radyo frekansın "Pro"su ortaya çıktı. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Nihat Dik, yurtdışındaki estetik fuarlarında tanıştığı “kozmetik cerrahi” yani neştersiz, bıçaksız güzelleşme dünyasındaki yenilikleri anlattı.

Nasıl zayıflayacağız? Selülit için ne yapmalıyız?

Selülit tedavisinde en iyisi: Neo Ultra Kavitasyon
Geçen senenin yıldızı olan kavitasyonun bu sene neo ultrası çıktı. Daha kısa zamanda, lenf drenajı ile birlikte kolay ve etkili lipoplasti için etkileyici bir biçimde düşünülmüş. Yüksek teknolojik içeriği ile lipoliz cihazları alanındaki gelişmeyi temsil ediyor. Çalışma parametrelerinin geriye dönük kontrol mekanizmaları (basınç hızı, akustik yayılma, maksimum çıkış noktasından ısı ve deviasyon) ile bölgesel yağların azaltılması ve selülit tedavisinde en iyi seçim.

Bu vücut şekillendirme tedavisi, epidermis ve dermisi geçerek, deri altı dokusunda bulunan yağ hücrelerine nüfuz ediyor. Ultrason dalgaları hedeflenen bölgede kavitasyon etkisi meydana getiriyor, trigliseridlerin mekanik olarak parçalanmasına, hızlı ve doğal yollarla metabolize olmasına neden oluyor. Bu uygulamada başka dokular zarar görmüyor, sadece yağ dokusu hedefleniyor.

Devrim niteliğinde buluş: Thermolaser
Biopolar RF (radyofrekans ısıtma), soğuk lazer, lipo masaj, CRYO&LED teknolojilerinin enerjilerini kombine eden, güvenli, acısız ve iğnesiz tedavi sağlayan devrim niteliğinde bir buluş.

Doku yapılandırması ve cilt yüzeyi şekillendirmede çok etkili. Bu beş teknolojinin sinerjisi sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinin şekillendirilmesinde ve selülit tedavisinde dakikalar içinde çözüm sağlıyor. Zayıflama ve selülit dışında cilt rahatsızlıkları, yanık tedavisi, cilt rengi düzenleyici, cildin dokusunu canlandırma ve yenileme, sedef tedavisinde de kullanılıyor.

İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuç: Pro Radyo Frekans
Radyo frekansta yenilendi ve Pro’su çıktı. Eski sistem "out" oldu. Artık her tabaka için ayrı ayrı müdahale imkanı var. Ayarlanabilir enerji seviyeleri hem yüzeysel hem derin yağ katmanlarının tedavisine olanak tanıyor. İlk seanstan itibaren gözle görünür klinik sonuçlar elde ediliyor. Cildin destekleyici katmanlarını ısıtarak kolajen liflerde yeniden yapılanmaya neden oluyor.. Kısa zamanda gözle görülür sonuçlar elde etmemizi sağlıyor Dermisin ve bağ dokusunun ısıtılması kolajen üretmesi için vücudu uyarıyor. Birkaç ay içinde yeni kolajen ve bağ dokusu oluşuyor.. Bölgeye kan akışını arttırıyor ve yağ hücrelerinin parçalanmasını teşvik ediyor. Selülit ve yağ azaltma tedavisini hiçbir yan etkisi olmadan başarıyla gerçekleştiriyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER