› 
 › 
pudra.com 20.05.2009

Sırt ağrılarınızı masajla yenin!

Sırt ağrılarınızı yenmek için rahatlatıcı bir masaja ne dersiniz? Doğru masaj tekniklerini uzmanından öğrenin!

Sırt ağrısını çeken bilir. Ne yürümek yarar, ne oturmak... Yat dinlen derler, işe yaramaz. Çok yatınca vücut sertleşir, sırt daha bir sancılanır sanki. Hani ne yapsak yaramaz ya, öyle bir durumdur. Ve her yaşta herkesin belası olabilir. Bu konuda sürekli ne yapmamız gerektiği de yazılır, çizilir.

Sırt ağrılarınızı masajla yenin!

Sırt ve bel ağrılarımız varsa ağır bir şey kaldırırken yerden çömelerek yükselmeli, doktorların bize ödev (!) olarak verdiği egzersizleri harfi harfine uygulamalıyız. Uyarılar, tembihler insanı biraz sıkar, uygulamayı sevmeyiz aslında. Ama yukarıdaki mantıklı tembihlerin dışında kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemeli, mutlaka doktor kontrolünde olmalıyız.

Bir de sırt ağrılarıyla mücadelede işimize gelen bir yöntem var. Vücudu, ağrılı bölgeleri olduğu kadar sinirlerimizi de rahatlatan, gerginliğimizi atan ‘masaj’ fenomeninden bahsediyoruz... Güzel bir masajı asla reddedemeyiz öyle değil mi?

Siz de sırt ağrılarından muzdaripseniz ve çok çekiyorsanız, sırt ağrısının oluşması ve belirli masaj teknikleriyle rahatlatılması konusunda masaj uzmanı İpek Çaldemir’in uzman görüşlerini izleyin...

   


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER