› 
 › 
12.10.2017

Bu yılın trendi: Renkli göz makyajı

Bu yılın trendleri güzellik rutinlerini bozacağa benziyor. Rengarenk gözlerle, bulunduğunuz her ortamın gözdesi siz olacaksınız.

2017-2018 sonbahar- kış göz makyajı trendleri

2017- 2018 sonbahar- kış sezonunda rengarenk gözler, sizi bekler. Doğal yansımalara elvada, rengarenk far paletleriyle makyajı sanat eseri haline getirmeye, merhaba! Aklınıza gelecek her rengi göz makyajınızda kullanabileceksiniz. Bu yılın trendleri güzellik rutinlerini bozacağa benziyor, bizden söylemesi. 

makyajMakyajda odak noktası, gözler. Makyaj malzemesinin vazgeçilmezi ise renkli göz kalemleri ve far paletleri… Renkli maskaralar da makyaj çantanızda yerini şimdiden alsın. Bu yıl, kural yok, yalnızca yaratıcı olun.Çok seçenek var diye korktunuz mu? Sakın endişeye kapılmayın sezonun ana kelimesi "dene" siz de deneyin ve görün. Kendinize güvenin. Renkli gözler, göz alacak!

2017- 2018 sonbahar- kış sezonu marjinalliği sevenler için çılgın bir sezon olacak. Rengarenk göz kapaklarını yine rengarenk kirpikler tamamlayacak. Kirpik için özellikle sarı, yeşil, kırmızı, mavi renklerden oluşan rimeller kullanılacak. Beyaz eyeliner ise profesyonellerin tercihi olacak. Göz kalemleri tamamlanmamış gibi yarım sürülecek. Kış ortalarında ise farlarda daha metalik renkleri görmek mümkün. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız​

​Yaratıcı göz makyajları
İddialı ve fark yaratan göz makyajları, sezonun popüler görünümlerinden... Neon eyeliner'lar, farlar, maskaralarla elde edilmiş son moda göz makyajlarına bakmaya ne dersiniz?

YSL makyaj artistinden Pudra'ya özel makyaj tüyoları
Yves Saint Laurent Avrupa Makyaj Artisti Fred Letailleur, geçenlerde Türkiye'de idi. Bu fırsatı kaçırmayarak, kendisiyle Pudra.com için özel bir söyleşi yaptık.

En iyi göz makyajı temizleyicileri
Her gün göz makyajı yapanlar iyi bilir; göz makyajını temizlemek çok önemlidir. Hassas göz çevremize özel ürünler kullanmamız gerekir. En iyi göz makyajı temizleyicileri Pudra.com'da!
POPÜLER GALERİLER
dior moda 2018
chanel moda 2018
penti siyah christmas 2018
street style winter street styles
pudrashop gardrop alisveris moda
moda stil pudra beyaz
makyaj kadin dogal eyeliner guzellik
burberry atki