› 
 › 
Pudra.com 17.05.2012

Shiseido 2012 İlkbahar Yaz makyaj uygulamaları

Shiseido Artistik Makyaj Direktörü Dick Page tarafından yaratılan yeni sezon makyaj koleksiyonunu uygulamalı görmek ister misiniz? Shiseido sezon makyajını işin uzmanından izleyin, siz de kendinizde deneyin!

“Amacım müşterinin renklerle ilgilenmesini sağlamaktı. Bu yüzden, her zaman olduğu gibi işe fotoğrafla başladım. Fotoğraf renk yaratmak için iyi bir başlangıçtır, çünkü anı somutlaştırır. O noktada renklendirmeye başlarım. Bazen fotoğraftaki tek bir öğeyi ana fikir olarak kullanırım. Bazen de fotoğrafın verdiği genel hisse odaklanırım. Sonrası gelir. Aklımda bir fikir vardır, ilgili fotoğraf ve gerekli renkler önümdedir… bu renkleri yaratabilmem için herşeyin birbiriyle uyumlu olması gerekir.” diyor, Shiseido Makyaj Direktörü Dick Page.

Shiseido 2012 İlkbahar Yaz makyaj uygulamaları

Dick Page, yeni koleksiyonundaki renkleri birbirleriyle nasıl kombinleyeceğimizi ve en güzel şekilde nasıl uygulayacağımızı aşağıdaki 3 video'da gösteriyor. İzleyelim!

Shiseido 2012 İlkbahar Yaz makyaj uygulamaları Dick Page 1Pembe ve mavinin klasik kombinasyonunda eğlenceli ve şık bir görüntü. Mavi, hafif ve açık; pembe ise şehvetli bir eflatunla daha yoğun...Shiseido 2012 İlkbahar Yaz makyaj uygulamaları Dick Page 2Eğlenceli, zengin ve tek renkli bir görüntüyü, göz ve dudaklarda sıcak ve yoğun bir metalik detay tamamlıyor.Shiseido 2012 İlkbahar Yaz makyaj uygulamaları Dick Page 3Eğlenceli, taze ve aydınlık bir makyaj. Göz ve dudaklardaki soğuk pembe, beyaz vurguyla aydınlanıyor.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER