› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 05.02.2010

The Body Shop'tan 2010 bahar makyajı

Baharın güzelliğini kucaklama zamanı geldi. Yeni sezona uygun stille eğlenin. Doğanın taze renklerini kutlayın.

The Body Shop puslu bahar tonlarıyla yumuşak dokunuşların ve "Kiss of Colour Cheek Blush" gibi yaratıcı formatların birarada olduğu “Nature’s Colour Collection” serisiyle bu akıma öncülük ediyor.

The Body Shop'tan 2010 bahar makyajı

Bu bahar, gözlerinizin güçlü ve parlak yeşil/mavilerle renklenmesini; dudaklarınızın şeftali ve pembe renklerle parlayıp yumuşamasını; yanaklarınızın koral ve ahududu tonlarıyla ışıldamasını sağlayın. Çünkü muhteşem doğal görünüm sezonu başlıyor!

Bahar için son moda makyaj
Baharın taze, ultra-feminen görüntüsü doğanın çiçek açmasından ilham alıyor. Bahar güneşi yeryüzünün doğal renklerini ortaya çıkardıkça yumuşak pastel tonlar ve renk değiştiren gölgeler ışıltı ve parlaklığa dönüşüyor. Bahar koleksiyonunun çiçeksi ve ılık, güçlü renkleriyle yeni, modaya uygun masum çekiciliği yakalayacaksınız.

Bu serinin ürünleri, doğal içeriğiyle birlikte, zamanla cildin düzelmesine yardımcı olan nemlendirici özeliği yüksek Yerel Ticaret ürünü marula yağı içeriyor.

Kiss of Colour Cheek Blush/ Damga Allık
Yanaklara parlak, gül rengi tonlarında renk vermek için bu kolay taşınan ve çabuk makyaj yapmaya yardımcı olan yaratıcı buluş “allık damgası”nı kullanın. Damga şeklindeki uygulama süngeri sıkıştırılmış allık tozuyla kaplı ve yanaklara hafifçe uygulanarak taze, parlak bir ışıltı sağlıyor. Sanki Tabiat Ana’nın eli değmiş gibi...

2 nefis tonda –01 Vibrant Rose ve 02 Golden Coral- ve stil sahibi yeni beyaz kutusunda küçük aynasıyla beraber çabuk makyaj için hazır şekilde bulunuyor. Cilt bakımına yardımcı olarak nemlendirici özelikli Yerel ticaret ürünü susam çekirdeği yağı ve yine Yerel Ticaret ürünü Brezilya fındığı yağı içeriyor.
29,90 TL

Makyaj uzmanı Chase Aston’a göre: “Yüzünüz hafifçe gülümser şekildeyken yanaklarınıza uygulayın. Daha sonra parmağınız ya da fırça yardımıyla elmacık kemiklerinize doğru dağıtın. Bu muhteşem renkler tek başlarına ya da the Body Shop™ Lip & Cheek Stain üzerine, rengi belirginleştirmek için, bir kat olarak kullanılabilir.”

Shimmer Cubes/Far Paleti
Gözleriniz bu değişen renklerin coşkusuyla ışık saçsın. Spring Trend Shimmer Cube dört farklı parlak renkten oluşan palete sahip. Gündüz makyajını çarpıcı parti makyajına döndürebilecek bu renkler sezonun tarzına yoğun bir canlılık katıyor. Ayrıca gözün etrafındaki hassas bölgeye Yerel Ticaret ürünü marula yağı sayesinde nemlendirici etkide bulunarak koruma sağlıyor.
39,90 TL

Chase Aston bu renkler hakkında şunu söylüyor: “Bu şimdiye kadarki en sevdiğim Shimmer Cube. İster tek başına, ister birbiriyle karıştırarak gözkapaklarınızda kusursuz kontrast renkler yaratabilirsiniz. The Body Shop™ metalik göz kalemiyle beraber kullanarak puslu gözler yaratıp eşşiz bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Doğrudan gözlere uygulayarak ister saf renkleri ortaya çıkarın ya da dilerseniz far fırçasıyla daha mat ve yoğun bir görüntü sağlayın.”


Lip & Cheek Stain/Dudaklar ve Yanaklar için Renklendirici
Bu takipçisi bol, çok yönlü ürünümüzü seviyorsanız; yanaklarınız ve dudaklarınıza sağlıklı bir parlaklık vermek için yeni rengini de deneyebilirsiniz. Doğrudan yanaklara ya da Kiss of Colour veya Hi-Shine Lip Treatment sonrası dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Kullanması kolay sünger fırçasıyla; Yerel Ticaret ürünü aloe vera içerir ve nem, yumuşaklık, esneklik kazandırır. 01 Rose Pink ve yeni sınırlı üretim 03 Shimmering Coral yeni sezonun olmazsa olmaz makyaj ürünü.
29,90 TL

Chase Aston’a göre “Kullanması çok kolay. Dudaklara renk katmak için doğrudan ya da rengin özeliğini ortaya çıkarmak için yineleyerek uygulayabilirsiniz. Yanaklarda ise Kiss of Colour’la beraber renk vermek, şekillendirmek ve elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz.”


Hi-Shine Lip Treatment/Dudak Parlatıcısı
Bu ürün dudaklarda hoş bir parlaklık, belirginlik ve rahatlık sağlar. Yerel Ticaret ürünü marula yağının sağladığı parlaklık dudaklara dayanılmaz çekicilik katar. Sıkılabilen tüpüyle uygulaması hızlı ve kolaydır – aceleci kadınlar için birebir. Muhteşem Bahar görüntüsü için nefis 2 renge sahiptir -06 Party Pink ve 17 Golden Coral.
24,90 TL

Makyaj uzmanı Chase Aston’a gore bu ürünler “İki muhteşem, super parlak, ultra nemlendiricili, olmazsa olmaz ürün. Yeni, işveli, kullanması kolay ve ister tek başına ister Lip & Cheek Stain ve Colourglide™ Lip Colour’la beraber uygulanmaya uygun.”


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER