› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.02.2014

Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu

Sınırlı sayıda üretilen Tom Ford Lip Color Sheer pembe ve turuncu tonlardaki ürünleriyle bahar ışıltısını cildinize getiriyor. Tasarımcının ilk rujlarından esinlenerek hazırlanan ambalajlar ise 1950’li yıllara gönderme yapıyor.

Tom Ford baharı birbirinden zarif renkli ruj ve ojelerle şenlendiriyor. Ambalajların ilk Tom Ford rujlarından esinlenerek hazırlandığı koleksiyon 2014 sezonuna özel olarak sınırlı sayıda üretildi. Fildişi renkli yüzey ve altın kontürlü ambalajlara sahip ürünler 1950’li yılların Hollywood yıldızlarının büyüsünü güzellik dolabınıza getiriyor.

Tom Ford 2014 Bahar ruj ve oje koleksiyonu


Tom Ford koleksiyonda krem yapılı sekiz simli ruj hazırladı. Shea, murumuru, papatya yağı, soya özü gibi değerli maddeler barındıran rujlar nemlendirici özelliğe de sahipler . Rujlar Bitter Sweet, Incorrigible, Firecracker, Paradiso, In the Buff, Summer Fling, Sweet Spot ve Pink Dune isimleriyle de dikkat çekiyorlar.

Koleksiyonda bulunan dört farklı ojeler yoğun kapatıcılığa, uzun dayanma süresine ve esnek yapıya sahipler. Şeker pembesi, pembe altın, mercan tonları ve bej renklerden oluşan ojeler 2014 yazında oldukça popüler olacaklar.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER