› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.03.2015

Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Yüz hatlarınızı daha ince göstermek istiyorsanız allık kullanarak birkaç makyaj hilesini deneyebilirsiniz. İşte yüz tipine göre yüzü ince gösterme sırları!

Yanaklarda biraz renk hem gün içinde hem de şık bir gecede cildinizin doğal bir tazelikle ışıldamasını sağlar. Birkaç makyaj hilesiyle hem daha genç görünmek hem de yüz hatlarınızı daha ince göstermek istiyorsanız, hemen önerilerimizi uygulamaya başlayın.

Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Yüze tazelik kazandırmak için allık nasıl uygulanmalı?
Pembe ve şeftali tonlarındaki allıklar elmacık kemikleriniz üzerinde büyülü bir etki bırakır. Şeftali tonundaki allığınızdan fırçanıza biraz alın, fırçayı elinizin üzerine hafifçe vurarak fazlasını atın. Allığı hafif hafif ve azar azar yanaklarınıza uygulamanız çok önemli. Şeftali tonunu yalnızca elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın, daha sonra yanaklarınızın ortasına pembe allıkla hafifçe dokunun. Bu size ekstra bir tazelik verecek.

Allıkla kontur makyajı nasıl yapılır?
yuz guzellik tipi sekli makyaj allik konturOval: Bu yüz şekline allığı her türlü uygulayabilirsiniz. En iyisi, gülümseyin ve allık fırçanızı önce yanaklarınızın en yüksek noktasına sürün. Daha sonra şakaklarınıza, kulaklarınıza ve yanağınıza doğru yayın.

yuz guzellik tipi sekli makyaj allik konturYuvarlak: Geniş yüzlerde allık elmacık kemiklerinin üzerine ve altına uygulanmalı. Daha sonra şakaklara doğru yayabilirsiniz, tıpkı 80’li yılların modası gibi. Bu optik hile yüzü daha ince gösterir.

yuz guzellik tipi sekli makyaj allik konturKöşeli: Bu yüz tipinde allığı çok yukardan başlatmamak gerekiyor. Allığınız yanağınızın üzerinde daralarak şakaklarınıza doğru geçmeli.

yuz guzellik tipi sekli makyaj allik konturÜçgen: Allığı yüzü yatay olarak kesecek şekilde uygulamalısınız. Hafifçe çenenizin üzerine de uygularsanız, yüz hatlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER