› 
 › 
Pudra.com 11.01.2012

“Förster & Johnsen New York” sadece Douglas'da

Yıllardır hafızalardan silinmeyen Cool Water, Joop ve Zen gibi efsane olmuş parfümlerin yaratıcısı Michael Förster’ dan içgüdü ve his dünyanızı harekete geçirecek duygulara yolculuk yapmaya hazır mısınız?

Cool Water, Joop ve Zen gibi unutulmaz parfümlerinin yaratıcısı olan, güzellik dünyasının tutkulu, hayal gücü yüksek markası “Förster & Johnsen New York”, yarattığı yeni parfüm serisi “It’s All About” ile insana dair tüm faydalı ve yapıcı duyguları, birbirinden renkli ve neşeli parfüm şişelerinde sunuyor.

“Förster & Johnsen New York” sadece Douglas'da
125 ml Love: 375 TL

“Love”, “Happiness”, “Confidence”, “Freedom, “Surprise”, “Courage”, “Energy”, “Serenity” ve “Spa” çeşitlerinden oluşan “It’s All About” parfüm serisi sadece Douglas'da.

Vanilin değil, gerçek vanilya
Dünyayı kokuların gücü ile çok daha güzel ve anlamlı bir yer haline getirmeyi hedefleyen “Förster & Johnsen New York”, içgüdü ve duyularımızın merkez istasyonu olan beyin aktiviteleri ile birlikte yapılan bilimsel çalışmaları ile dikkatleri çekiyor. “It’s All About” parfüm serisinin, üretim aşamasında kullanılan hammaddeleri tamamen doğal ve kaliteli. Vanilin gibi favori esanslar yerine gerçek vanilya gibi pahalı içerikler kullanılması “It’s All about” parfüm serisinin kalite farkını ortaya koyuyor.

Uniseks konu: Spa
Kadın ve erkek beyin aktivitelerinin bilimsel olarak kanıtlanmış farkı da dikkate alınarak ayrı ayrı test edilen “Förster & Johnsen New York” parfümlerinden biri olan “SPA” , kadın ve erkeğin ortak yaşadığı nadir duyguların başında gelen huzur, dinginlik ve ferahlık hissini yaşatan tek uniseks koku olarak karşımıza çıkıyor.

Beş yıl süren çalışmaların sonucunda ortaya çıkan “it’s all about Love”, “it’s all about Happiness”, “it’s all about Confidence”, “it’s all about Freedom, “it’s all about Surprise”, “it’s all about Courage”, “it’s all about Energy”, “it’s all about Serenity” ve “it’s all about Spa” çeşitleri sayesinde stil ve duyguların önemli bir rol oynadığı lüks ve sofistike bir dünyanın tadına varacaksınız.

“Förster & Johnsen New York Woman” 125 ml: 375 TL - 30 ml: 149 TL - 15 ml: 119 TL
“Förster & Johnsen New York Man” 125 ml: 375 TL - 30 ml: 149 TL


www.douglas.com.tr

www.facebook.com/DouglasTurkiye

www.twitter.com/DouglasTurkiye


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER