› 
 › 
pudra.com 02.06.2009

Gwen Stefani'den 5 yeni parfüm

Sınırsız hayal gücüyle tasarlanmış ‘Harajuku Lovers’ parfümler 5 ayrı kokusuyla Türkiye'de...

Japonya’dan başlayıp tüm dünyayı kasıp kavuran sokak moda akımının ilham verdiği ‘Harajuku Lovers’ parfümleri Türkiye’de ilk kez ve sadece Sephora mağazalarında satışa sunuluyor. Parfüm şişeleri öyle sevimli ki hemen bir tane almak isteyebilirsiniz…

Gwen Stefani'den 5 yeni parfüm

Gwen Stefani, Japonya’ya yaptığı ziyaretinde etkilendiği ve kendi stiline de taşıdığı Harajuku akımını en sonunda parfümlere de yansıtarak Harajuku Lovers parfüm serisini yaratmış.

Harajuku Lovers parfümlerini, 5 farklı karakter ve stile sahip ‘Harajuku Kızları’ temsil ediyor. El yapımı özel tasarım şişeleriyle dikkat çeken parfümler sıra dışı grafik tasarımıyla, parfüm şişesi koleksiyonuna bir yenisini katmak isteyenleri çok mutlu edeceğe benziyor.
30 ml. fiyatı: 79 TLG
‘Harajuku Lovers’ serisinin Gwen Stefani’yi simgeleyen parfümü… Sarı saçları, mini eteği, beyaz korsesi, çıtı pıtı ve tatlı yüzü Stefani’yi hatırlatmıyor mu? Parfüm; tepe notasında mandalin, hindistancevizi ve elma kabuğu, orta notasında zambak yasemini, frezya ve manolya, dip notasında ise Hindistan cevizi sütü, beyaz sandal ağacından oluşan meyvemsi, çiçeksi, ağaçsı kokusuyla cezp ediyor.

Love
Parfüm şişesini oluşturan ‘Love’ karakteri, mini elbisesi, saçında ve giysisinde bulunan kalp şeklindeki aksesuarıyla aşkı simgeliyor. Parfüm, tepe notasında bergamot ve şeftali, orta notasında gül, yasemin zambağı ve nektarin çiçeği, dip notasında ise orkide ve ylang çiçeği kokusuyla kıpır kıpır bir enerji veriyor.

LIL’ Angel
Omzunun üzerinde bulunan beyaz kanatlı bir melekle genç kızlara şans getirecek ‘LIL’ Angel’ karakteri, okul eteği, bluzu, bandanası ve dizlikleriyle lise çağındaki kızların asi yönüne atıfta bulunuyor. Parfümün tepe notasında böğürtlen, kızılcık ve frambuaz, orta notasında candied violet ve gül, dip notasında lolipop akoru, hinoki ağacı ve amber öne çıkıyor.

Music
Karizmatik bir kişiliğe sahip ‘Music’ karakteri, denizci kıyafeti ve müziği simgeleyen tokalarıyla dikkat çekiyor. Tatlı çiçeksi parfümün tepe notasında klementin ve armut, orta notasında zambak yasemini ve hanımeli, dip notasında vanilya ve musk etkisi hissediliyor.

Baby
Kısa babydoll elbisesi ve kıvırcık saçlarıyla erkekleri cezbeden iddialı bir karakteri yansıtıyor. Parfüm; tepe notasında frezya, bergamut ve beyaz gül, orta notasında portakal çiçeği ve yasemin, dip notasında ise beyaz musk, vanilya ve menekşeden oluşan pudramsı, hafif ama etkileyici bir koku sunuyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER