› 
 › 
pudra.com 06.04.2011

Lancome'den yeni parfüm: Ô de L’Orangerie

Fransız bahçelerindeki portakal ağaçlarının gölgesinde filizlenen portakal çiçeklerinin taze kokusuyla huzur bulacağınız keyifli bir gezintiye çıkmaya hazır mısınız?1969 yılında Lancôme; tazelik, heyecan ve sürprizin simgesi olan parfümü Ô de Lancôme’u kadınlarla buluşturduğunda, 40 yıl boyunca etkisini yitirmeyecek bir efsanevi sembol de yaratmıştı: Ô.

2010 yılında bu efsane Sicilya bergamotlarının tazeliğinin, çiçeklerin duyusallığıyla birleşmesiyle bir başka muhteşem kaçışı simgeleyen Ô d’Azur ile devam etti. Şimdi Ô efsanesinde yepyeni bir sayfa açılıyor: Ô de L’Orangerie; tazelik kokan yeni Fransız parfümü.

Filizlenen portakal ağacı çiçeklerine yazılmış bir şarkı
Her anlarında tazelik hissini arayan kadınlar, Versay Sarayının bahçesindeki portakal ağaçları ve şelaleleri arasında kalan, zarif turunçgil bahçelerinden esinlenen Ô de L’Orangerie’nin tek bir dokunuşuyla portakal ağaçlarının gölgesinde huzur veren bir gezintiye çıkacak.


İmza bir şişe tasarımı
Ô de Lancôme’un ünlü yeşil rengiyle temsil edilen “Lancôme tazeliği”, şişesinin yeni tasarımıyla modernleştirildi. Sonrasında Ô d’Azur, duyusallığı çağrıştıran güneş rengi ve ışıltılı tonu bu tasarıma ekledi. Bugünse, Ô de L’Orangerie, bir portakal çiçeğinin kalbini anımsatan taze ve narin bir mavi yeşil uyumu ortaya çıkarıyor.

50 ml: 113 TL
75 ml: 135 TL
125 ml: 169 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER