› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.01.2015

Lancome La Nuit Tresor'un büyülü dünyası

Lancôme'un yeni parfümü La Nuit Trésor, yıldızlararası esrarengiz bir yakınlaşmadan ilham alınarak yaratılmış. Siyah gül ve vanilya orkidesinin karışımıyla ortaya çıkan bu yeni parfüm, adeta 21. yüzyılın aşk iksiri!

Lancôme'un yıllardır severek kullandığımız Trésor parfümü, biraz daha aşka bürünmüş yepyeni kokusuyla karşımızda! La Nuit Trésor, esrarengiz yakınlaşmaları, afrodizyak etkiyi ve aşk iksirlerini sevenlerin yeni favorisi olacak.

Lancome La Nuit Tresor'un büyülü dünyası

La Nuit Trésor büyüleyici, gizemli bir bilmeceden doğar. Şöyle ki, iki yıldızın sadece 100 yılda bir oluşan olağanüsü bir durumla yaklaşması, başka hiçbir yerde bulunmayan bir takım partikülleri atmosfere yayar. Bu partiküllerden “siyah elmas” isimli bir madde oluşur. Bu efsane mücevher dünyasına olduğu kadar, Lancôme’un büyüleyici son parfümü La Nuit Trésor’a da ilham verir.

Her büyük aşk hikayesi gibi, La Nuit Trésor da beklenmeyen bir karşılaşma öyküsünü anlatıyor. İki asil çiçek olan siyah gül ve Tahiti’ye özgü vanilya orkidesi birbirlerinden çok farklı olmalarına rağmen La Nuit Trésor'un kokusunda ahenkle karışıyorlar, sanki birbirleri için yaratılmışcasına... Bu karşılaşmayla La Nuit Trésor, duyusal, gizemli ve tutkulu bir dünya sunuyor. Kokunun dibinde tütsü, papirus ağacı esansı ve tropik meyve aromaları yatıyor.
lancome la nuit tresor parfum sise yeni

Lancôme için iki Fransız parfümör yıldızı tarafından yaratılan "21. yüzyılın modern aşk iksiri" ve "ilk leziz afrodizyak etkisi" olarak tanıtılan La Nuit Trésor'un reklam yüzüyse Penelope Cruz. Merak uyandırıcı İberyalı cazibesiyle ünlenen Penelope Cruz'un bakışları manken Ilay Kurelovic ile buluşuyor. Reklam görselinde evrende birlikte eriyen iki yıldız gibi aktris ve “boksör” beklenmeyen çekimlerini gözler önüne seriyor. Karşı konulmaz, kaçınılmaz, sonsuz bir çekimin cazibesinin reklam görselini, Mert Alas ve Marcus Piggott ölümsüzleştirmiş.

La Nuit Trésor EDP fiyatı:
50 ml 250 TL, 75 ml 325 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER