› 
 › 
15.08.2017

My Burberry Blush: Yaz kokularına yeni bir boyut

Parfüm denince akla gelen markalardan Burberry, yeni parfümü My Burberry Blush' ı satışa sundu. Çiçeksi koku ve ışıltılı dokunuş arayanlar doğru yerdeniz.

İZLE: PARFÜM NASIL SEÇİLİR?👇 
Işıltılı, yoğun ve kadınsı yeni Eau de Parfum My Burberry Blush, günün ilk ışıklarında çiçeklerin coşku ile açtığı Londra bahçelerinden esinlenildi. Parfümör Francis Kurkdjian ve Burberry CCO’su Christopher Bailey işbirliğinde yaratılan My Burberry ailesinin en yeni ferdi, My Burberry Blush parlak, taze kokusu ile özgüvenli, eğlenceli ve enerjik hislerin kapılarını açıyor.

My Burberry Blush: Yaz kokularına yeni bir boyut
 
C
İhtişamlı koku
My Burberry Blush, tatlı nar ve enerjik limon notaları ile başlar. Narin gül yaprağı notaları ve taze elma ile yükselirken; yasemin ve morsalkım alt notaları ile tamamlanır.
Üst notalar: tatlı nar ve limon.
Orta notalar: sardunya, canlı elma ve gül yaprağı.
Alt notalar: yasemin ve morsalkım

Şişe tasarımı 
Kadınsı ve pembe tonları ile canlandırılan şişesi, yeni kokunun özgüven ve heyecanını yansıtıyor. Özel tasarım ayrıntıları Burberry trençkottan esinlenilen hafif tonlardaki boynuz kapağı ile etkisini sürdürüyor.


Şişenin üzerindeki el ile bağlanmış gabardin kurdela ise Thomas Burberry tarafından bulunan su geçirmeyen gabardin kumaşını onurlandırıyor.

Kampanya
 f

Çekimleri Christopher Bailey'nin kreatif direktörlüğünde, fotoğrafçı Mario Testino tarafından çekilen kampanyada daha önce My Burberry Black kampanyasında da birlikte çalışılan İngiliz oyuncu Lily James kamera karşısına geçiyor.

 
Fiyat
My Burberry Blush Eau de Parfum  90 ML - 480TL
My Burberry Blush Eau de Parfum  50 ML - 330 TL
My Burberry Blush Eau de Parfum  7,5 ML - 100 TL


https://www.youtube.com/watch?v=wLMVfqbQvyg


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER