03.05.2017

Cara Delevingne ve Bella Hadid'in yeni imajı

Yazı yeni bir imajla karşılamak istiyorsanız;saçlarını kazıtan Cara Delevingne'den cesaret alın. Bella Hadid ve Cara Delevingne'in yeni imajı Pudra.com'da.

Cara Delevingne ve Bella Hadid'in yeni imajı
Cara Delevingne'den bir çılgınlık bekliyorduk ama Bella Hadid bizi şaşırttı doğrusu. Her zaman ensesinde küçük bir topuz yaparak kullandığı saçlarını artık toplayamayacak gibi duruyor Bella. Fakat, biz yeni imajlarını ikisine de çok yakıştırdık, bakalım siz ne düşüneceksiniz?


Bu sene de, Met Gala sadece kırmızı halı görünümleriyle değil saç ve makyaj stilleriyle de çok etkileyiciydi. Ünlülerin yeni imajlarını tüm dünyaya göstermek için bulunmaz fırsat olan kırmızı halı davetleri yine şaşırtmayı başardı.

Kafasını kazıtan Cara Delevingne Met Gala'nın en dikkat çeken isimlerindendi. Bir süre önce saçlarını kısacık kestiren ve pembeye boyatan Cara bu sefer karşımıza saçlarını tamamen kazıtmış ve gümüş renge boyamış olarak çıktı. Biz çok beğendik doğrusu, gözlerini ortaya çıkaran gümüş renk, gecenin temasıyla da uyumluydu.
Cara Delevigne ve Bella Hadid'in yeni imajıCara Delevigne ve Bella Hadid'in yeni imajı
Toplu saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Bella Hadid ise, Met Gala'da kısa saçlarıyla herkese sürpriz yaptı. Bakalım kısa saçlarını hangi modellerle göreceğiz.
Cara Delevigne ve Bella Hadid'in yeni imajıCara Delevigne ve Bella Hadid'in yeni imajı


EN ÇOK OKUNANLAR
POPÜLER GALERİLER
2017 cannes film festivali kirmizi hali elbise moda
2017 ilkbahar yaz mayo modelleri
mango 2017 kampanya moda
alessandra ambrosio sokak stili moda
2017 ilkbahar yaz canta modelleri moda stil
2017 bikini modelleri plaj yaz stil
beyonce hamile stili moda
2017 mezuniyet elbiseleri ilkbahar yaz moda stil
EN YENİLER