pudra.com 02.12.2009

En iyi saç düzleştiricileri...

Rowenta ve Braun'un fonksiyonel saç düzleştiricileriyle kolayca düz saçlara sahip olabilirsiniz!Düz saçlar her zaman popüler olmuştur. Dalgalı ve gür saçlara sahip olanlar arada değişiklik olsun diye kuaförlere koşuşturur, fön çektirirler. Gerçekten de fön çekilmiş saçların farklı bir görünümü olmuyor mu sizce? Yürüdükçe saçlar hacimle hareket ediyor ve ışığı daha iyi yansıtıyor. Esaslı bir bakım ritüelinden geçmiş gibi sanki… İster günlük kullanımda ister gece davetlerinde her zaman hoş görünen, ortama uyum sağlayan bir saç modeli olduğu da bir gerçek.

‘Ekonomik kriz’ bahanesine sığınarak birçok lüksümüzden vazgeçtik belki ama saç bakımı, boya ve kuaför konuları söz konusu olunca tasarruf yapmak istemiyoruz. Size iyi bir haberimiz var, en azından saç şekillendirme masraflarınızı artık minimuma indirebilirsiniz… Yeni nesil saç düzleştiricilerine yatırım yaparak! Sonuçta sadece bir kere satın alıyor, uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz. Artık bu alandaki gelişmeler sayesinde şekillendirme esnasında ısının yarattığı hasar azaltıldı. Saç boyaması sonrası gözlemlenen akmaların ve nem kaybının da önüne geçilebiliyor. Daha ne isteriz ki?Rowenta Respect saç düzleştirici
Rowenta Respect, saçlarınızı düzleştirirken sağlığını korumayı da amaçlıyor. Saç tipinize ve saçınızın durumuna göre ideal ısıyı belirleyip, saçınızın yıpranmasını engelliyor. Respect, saçınızı korurken güçlenmesine de yardımcı oluyor. Sadece 2 hafta kullanımdan sonra saçınızın dayanıklılığını yüzde 25 oranında arttırıyor.

Nasıl çalıştığına gelince… Bu düzleştiricinin akıllı bir sistemi var. Saç tipinizi ve saçınızın o anki hassasiyet derecesini tanımladığınızda ideal düzleştirme için gereken ısıyı otomatik olarak belirliyor. Mesela saçlarınız bukleli ve hassas ise bu bilgileri düzleştiriciye giriyorsunuz ve mükemmel sonuç almak için gereken ideal ısı aralığı otomatik olarak gösteriliyor. Isınması için fazla beklemenize de gerek yok. Sadece 30 saniyede ısınıyor ve ‘iyonik teknolojisi’ ile saçınızın elektriklenmesi önlüyor. Düz saçın kabusu elektriklenmenin de önüne geçiliyor böylece!
179,90 TL.Braun Satin Hair Color saç düzleştiricisi
Braun Satin Hair, özellikle ısı ve şekil verme esnasında saçların kaybettiği nemi geri kazandırmada çok başarılı. İyonik renk koruma teknolojisi, nemi bir mıknatıs gibi çekiyor. Bu şekilde düzleştirme işlemi sonrasında saçların daha önce hiç olmadığı kadar sağlıklı, parlak ve çekici olması sağlanıyor. Saçın yapısına uygun olarak 130 – 180 °C arasında ayarlanan ısı seviyesi sayesinde saç renginin solması önleniyor. Yumuşak ve eşit ısı dağılımı sağlayan seramik tabakalar ise saçın kırılmasını önlüyor. Bütün bunların sonucu olarak yüzde 70’e varan oranda daha az renk solması ve yüzde 50’ye varan oranda daha az nem kaybı sağlıyor.

Benim gibi unutkansanız, bir önceki kullanımda memnun kaldığınız ısı seviyesine hafızadan ulaşabiliyorsunuz. Çok dahice! Mesela saçın bazı bölgelerinde zorlandınız çünkü bir türlü istediğiniz gibi düzleşmiyor… İnatçı bölgeler için +20°C ani sıcaklık artırma yapan Boost düğmesi ile bu sorunun da üstesinden gelebiliyorsunuz!
120 TL.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER