pudra.com 09.07.2009

John Frieda’yla saçlar koruma altında!

‘Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection’la bu yaz güneş saçınıza zarar vermeyecek…

Kızgın güneş artık kendini iyice gösteriyor. Hepimizi güneşten korunma telaşı sardı. Cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için önlem alıyoruz. Peki ya saçlarımız?

John Frieda’yla saçlar koruma altında!

Saçlarımız da cildimiz gibi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalıyor. Boyalı saçlar renk atıyor, solgunlaşıyor. Oysaki güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte saçlarımızı bu zararlı etkilerden korumak, hatta bakımını, canlılığını ve ışıltısını artırmak artık çok kolay!

John Frieda Collection’ın ödüllere doymayan ürünü Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection – Isıya Karşı Koruyucu Formüllü Onarıcı Bakım Serumu, Thermal Shield Complex içeren özel formülü ile güneş ışınlarının ve fön, maşa gibi ısıveren şekillendiricilerin neden olduğu hasara karşı kalkan görevi görerek, güçlü bir koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Kırılmaları ve elektriklenme problemini engellemeyi destekliyor. Havuz veya deniz sonrası saçlarımızı acımasız, sert hareketlerle tarayabiliyoruz. O yüzden bu ürünün bize çok faydası olacak galiba… Düzenli kullandığınızda saç renginizin solmadığını, matlaşmadığını, yumuşak ve parlak kaldığını göreceksiniz…

Peki ürünü nasıl kullanacağız?
Şampuan ve bakım kreminden sonra havluyla ıslaklığı alınmış nemli saçınıza uygulayın. Fındık büyüklüğündeki serumu avuç içine yaydıktan sonra saçınıza eşit bir biçimde dağıtın. Saçınızı pürüzsüzleştirmek, parlatmak ve korumak için gün içerisinde kuru saça da uygulayabilirsiniz. Saçınızın kalınlığına veya uzunluğuna göre miktarı artırabilirsiniz. Serumu kullandıktan sonra saçınızı durulamayın.

Fiyatı 38 TL.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER