Pudra.com 24.10.2011

Kérastase'tan kişiye özel saç reçetesi

Saç uzmanları tarafından aında uygulanan ve yüksek konsantrasyonlu aktifler içeren ilk* bakım sistemi Fusio-Dose*, sizi hayalinizdeki saçlarla kavuşmaya çağırıyor!

Onlarca kombinasyondan sadece biri tamamen size uygun ve sadece sizin için yaratıldı… Kérastase saç uzmanlarının yaratıcı sanatlarını saçlarınızda konuşturabileceği, yüksek teknoloji ile yaratılmış ve saçlarınızı anında yenileyecek, benzersiz bir deneyime hazır mısınız?

Kérastase'tan kişiye özel saç reçetesi

Her kadın seçkin ve eşsizdir. Kérastase, her bir kadın için, profesyonel saç analizi doğrultusunda uzman kuaförlerin hazırlayıp uyguladığı, kişiye özgü ve anında etkili bir bakım olan Fusio – Dose’u hayatımıza getiriyor. Saçların aynı anda birden çok ihtiyacı olabilir: Kuru saç aynı zamanda parlaklığını yitirmiş ya da hassaslaşmış olabilir. Boyalı saç canlılığını yitirmiş, nemini kaybetmiş ve incelmiş olabilir. Her bir kadında değişkenlik gösterebilecek bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yaratılan Fusio - Dose profesyonel saç bakımı, bir kadının bir çok ihtiyacını aynı anda çözümlemek amacıyla yaratıldı.

Fusio Dose, kişiye özel hazırlanan tek bir bakım ile saçlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılarken, ileri teknoloji ile yaratılmış olması sayesinde, anında istediğiniz görünüme kavuşma lüksünü size yaşatıyor.

Arzuladığınız saçlara kavuşmak artık hayal değil!
Fusio – Dose, kişiye özel bakım sistemi, artık size en yakın Kérastase Danışman Kuaförlerinde. Sadece 5 dakika süresince kendinizi Kérastase saç uzmanlarının sihirli ellerine teslim edin, rahatlatan masajın tadını ve güvenilir ellerde olmanın keyfini yaşayın. Fusio – Dose bakımının size sunduğu ayrıcalıklı dokunuşu hissedin.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER