@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 12.10.2015

Saç dökülmesi artık dert değil!

Ünlü saç bakımı markası Phyto, saç dökülmelerini önleyen, saçı kalınlaştırıp dolgunlaştıran yeni serumu Phytologist 15 ile mucize sonuçlar sunuyor.

Saçın güçsüzleşerek dökülmesi çoğunlukla kadınların yaşadığı can sıkıcı bir sorun. Kimi zaman saçımızı taramaya ve tarağa bakmaya bile korkar hale gelebiliyoruz. Uzmanlara göre kadın ve erkek saç dökülmelerinin çeşit çeşit sebepleri var. Çevresel etkenlerden kaynaklanabileceği gibi genetik yapı, hastalıklar, ani kilo kaybı, hamilelik, stres gibi unsurlar da saç dökülmesinin nedenlerinden bazıları. Phyto’nun Phytologist 15 serumu, saç dökülmesi sorununa yönelik hazırlanmış yepyeni bir ürün. Üstelik şaşırtıcı araştırma sonuçları var.

Phyto’dan saç dökülmesine karşı yeni serum Phytologist 15
phyto saç dökülmesine karşı yeni serum phytologist 15
Phytologist 15, doğal formülü sayesinde incelmiş ve azalmış saça bakım ve onarım yaparak sağlıklı, dolgun ve gür saçlar vaat ediyor. Üstelik tüm bu özelliklerini %99 bitkisel içeriği ile birleştirmesi onu benzersiz kılıyor. Phytologist 15’in formülündeki kahve ekstratı, Hint çiçeği, bitki kök hücre teknolojisi ve besleyici yağ karışımı saç dökülmesini önleyen, dökülen saçın yerine yenisinin çıkması sağlayan, saçı kalınlaştırıp güçlendiren özel bir bileşim. Tüm onarıcı etkisini görmek için serumu düzenli kullanmak şart. Haftada 3 ampül serumu saça uygulamak gerekiyor, saçta yağlı bir görünüm de bırakmıyor.

Phyto Phytologist 15, 3 aylık kullanım sonunda yeni 5000 saç teli vaat edecek kadar da iddialı! Hem erkek hem de kadınlar için uygun Phytologist 15, saç dökülmesi tedavisinde bir devrim yaratacak gibi görünüyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER