Pudra.com 24.07.2012

ANEW Solar Advance Serisi, güneş kreminin ötesi

Avon'un yeni güneş serisi ANEW Solar Advance, cildi güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmayıp, aynı zamanda güneşten kaynaklanan hasarların onarılmasına da yardımcı oluyor.

Kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW serisi, şimdi kadınları zararlı güneş ışınlarından koruyor. ANEW, ciltte yaşlanma belirtilerinin erkenden ortaya çıkmasını önlemek için güneşin UV ışınlarından korunmak gerektiğinden hareketle kadınlara, hem koruyucu hem besleyici bir seri sunuyor.

ANEW Solar Advance Serisi, güneş kreminin ötesi

Yeni SPF içerikli ANEW Solar Advance Serisi, cildi güneşin zararlı UVA/ UVB ışınlarına karşı korumakla kalmıyor, aynı zamanda “RepairShield” teknolojisi ile bu ışınların yol açabileceği hasarların onarılmasına yardımcı oluyor.
Koruyor, besliyor, onarıyor, nemlendiriyor
ANEW Solar Advance Vücut Spreyi, ovalamaya gerek bırakmadan vücut tarafından kolayca emilebiliyor, hoş kokusu ile ferahlık veriyor. Onarıcı ve besleyici etkisi olan ürün, uygulandığı anda cildin daha sıkı görünmesini ve hissetmesini sağlıyor. ANEW Solar Advance Güneş Sonrası Balmı ise, güneş banyosu sonrasında cilde gençlik ışıltısı kazandırıyor. Ferahlatıcı formülü güneş sonrası cilde tazelik veriyor ve besliyor.


ANEW Solar Advance Yüz Losyonu, zararlı güneş ışınlarından koruyucu etkisinin yanı sıra, kırışıklık görünümünün azalmasına yardım ediyor. Suya dayanıklı ürün UVA/ UVB koruması içeriyor. İpeksi ve hafif dokusuyla cildi besliyor ve nemlendiriyor. Uygulandığı anda yenilenmiş ve tazelenmiş görünmesine yardımcı oluyor.

ANEW Solar Advance Göz Çevresi ve Dudaklar için İkili Koruyucu, göz çevresini korumaya, ince çizgi görünümünün azalmasına destek sağlıyor. Besleyici göz kremi, göz çevresinde ince çizgi ve kaz ayağı görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Parlak dudak kremi de dudakları korurken, ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER