@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.05.2010

Beklenen güneş ürünü çıktı!

Bronzlaşmak mı? Güneşten Korunmak mı? Hangisi? Nivea Sun Protect&Bronze ikisini de birarada yapıyor: Güneşten koruyor ve bronzlaştırıyor.

Geçtiğimiz haftalarda, çok güzel güneşli bir bahar gününde Nivea'nın davetlisi olarak Şile'ye gittik. Ama bildiğiniz yollardan gitmedik. Nasıl mı gittik? Harika bir helikopter yolculuğuyla! Kanyon'da başlayan mini yolculuğumuz Şile'de son buldu. İstikamet: Lavanda Otel. Tam bir saklı cennet diyebileceğimiz, 9 odalı bu butik otelde nefis yemekler yiyip, Nivea'nın yeni ürününü tanıdık. Nivea'ya bu özel daveti ve misafirperverliği için tekrar teşekkürler... Gelelim ürüne. Bakalım, bu yeni ürün neymiş?

Beklenen güneş ürünü çıktı!

Nivea'nın yeni ürünü mevsimden dolayı da tahmin edebileceğiniz gibi bir güneş ürünü: Nivea Sun Protect&Bronze. Kokusu ve dokusuyla benim şahsen bayıldığım bu güneş ürünü pek marifetli. Güneşten korurken aynı zamanda bronzlaştırıyor da! Böylesine bir güneş ürününü uzun zamandır bekliyordum. Uzun vadede oluşacak hasarları görmezden gelip, güneşin altında boylu boyunca uzanıp tatilden bronz bir tenle dönmek mi? Güneş yanığı, erken cilt yaşlanması, cilt kanseri gibi zararlarına karşı güneş koruma ürünleri kullanarak, tatilden sağlıklı ama beyaz bir tenle dönmek mi? Evet, işte bu! Nivea, bu ikileme son veren ve devrim yaratan yeni güneş koruyucu ürünüyle, sağlıklı bronzlaşma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Peki, Protect&Bronze bronzlaşmayı nasıl hızlandırıyor? Hem güneşten korunma hem bronzluk nasıl sağlayabiliyor?

Nivea Sun’ın, cildin doğal melanin üretim mekanizmasını harekete geçiren yeni ürünü Protect&Bronze, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, cildin bronzlaşmasını da sağlıyor. Cildi koruyup besleyen Protect&Bronze, kullananlara, güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan, güneşin tadını çıkartma ve bronz bir tene sahip olma imkanı sunuyor.

Otobronzan ürünler gibi cilde geçici bir kahverengi ton kazandırmıyor, çok daha fazlasını yapıp daha derine etki ederek, cildin doğal ve düzgün bir şekilde bronzlaşmasını sağlıyor. Elde ettiğiniz bronzluk tatilden döndükten hemen sonra kaybolmuyor, cildin derinliklerinde doğal bir şekilde oluşan kalıcı bronz renk, sonbahar geldiğinde bile yazın pırıltılı, neşeli ve kaygısız günlerini hatırlatıyor.


Seren PAK


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER