@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 01.04.2010

Blöf değil: Cilt lekeleriniz tarih olacak!

Clinique Even Better leke serumuyla inatçı koyu lekelerin görünümünde bile 4 haftadan az zamanda iyileşme görebilirsiniz.

Geçtiğimiz gün yine yeni bir ürün lansmanındayım. Kozmetik dünyasındaki gelişmelere yetişmek zor... Hergün bir gelişme, bir yenilik oluyor. O yüzden çok büyük vaatlerle satılan ürünlere karşı uzun zamandır şüpheyle bakıyorum, hatta kayıtsız davranıyorum. Aslında davranıyordum dersek daha doğru olur çünkü 3 gün önce herşey değişti!

Blöf değil: Cilt lekeleriniz tarih olacak!

Bahsedeceğim yeni ürün Clinique markasına ait. Ürünün özelliklerine geçmeden önce belirtmem gerekir ki, özelliklerinden, anlatılardan ve klinik olarak yapılan araştırma sonuçlarına dayalı ürünün performansından çok fazla etkilendim ve hediye edilen serumu hemen kullanmaya başladım. Uzun zamandır bu kadar inandığım bir cilt bakım ürünü olmamıştı, ne yalan söyleyeyim. Yakında sizlerle elde ettiğim sonucu da paylaşacağım.

Peki, bu ürün ne yapıyor? Farkı nedir? İşte başlıyoruz efendim!


Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector Koyu Leke Serumu
Sektörde ilk kez, prestijli bir kozmetik markası cilt rengi eşitleme konusunda reçeteli bir içerik kadar etkili sonuçlar veren bir ürün lanse ediyor.

Bu yeni bakım serumu koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarıyor. Klinik testler, Even Better Clinical Dark Spot Corrector’ın sektörde altın standartı temsil eden reçeteli içerikle karşılaştırıldığında 4, 8 ve 12 haftada, cilt rengini eşitlemede bu içerik kadar etkili olduğunu ispatlamış.

Even Better Clinical Dark Spot Corrector, 12 hafta sonunda cilt renginde %53 düzelme sağlıyor.


Reçeteli bir ürün kadar etkili
Ürünün bir diğer farkı da, diğer leke giderici ürünleri kullanamayacak kadar narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunması. Artık kadınlar, reçeteli bir ürün kadar etkili sonuçları kendi evlerinde görme şansına sahipler.


Peki, içeriğinde neler var?
Clinique’in bu üründe kullandığı benzersiz “CL-302 Kompleksi”, klinik çalışmalarla ispatlanmış bitki bazlı teknolojisiyle cilde renk eşitliği, ışıltı ve pürüzsüzlük veriyor.
Yeni CL-302 Kompleksi beş sinerjik canlandırıcı bileşen içeriyor:
- Nadir bulunan bir botanik öz olan Dianella Ensifolia eşit olmayan cilt tonunu ve pigmente olmuş cilt görünümünü azaltmaya ve önlemeye yardımcı oluyor. Tüm bunlara ek olarak, bu güçlü antioksidan cildi serbest radikallere karşı koruyor.
- Kuvvetli bir C Vitamini türevi olan Ascorbyl Glucoside, var olan ve ileride oluşabilecek koyu lekelerin görünümünü azaltıyor.
- Geliştirilmiş aydınlatıcı buğday özü cilt yüzeyindeki geniş pigment kümelerini mikroskobik taneciklere bölerek ciltteki eşit olmayan görünümü gideriyor.
- Glucosamine ve Salisilik Asit’in cildi arındırma özelliği hücre yenilenmesini desteklerken, yüzeydeki pigmentleşmiş cilt hücrelerini gidererek cildin daha aydınlık ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.


Sahne arkasındakiler
Hiperpigmentasyon nedeniyle oluşan renk düzensizliklerini gideren Even Better Clinical Dark Spot Corrector’ın içindeki diğer kuvvetli bileşenler:
- Trametes Versicolor, benzersiz bir mantar özüdür. Mevcut koyu lekeleri mikro tanecikler haline getirerek ciltte daha az belirgin olmalarını sağlıyor.
- Curcuma Longa Turmeric Kökü Özü ve Scutellaria Baicalensis Kökü Özü, zararlı çevresel etkenlere karşı savaşarak fazla melanin üretimini engelleyen güçlü antioksidanlardır.


Ürün, 1 Nisan'dan itibaren piyasada yerini alıyor. Bu ilk aya özel satış fiyatı da 129 TL.Seren PAK


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER