@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.10.2013

Cilt temizliğinde yeni soluk: Clarisonic

Günde sadece 1 dakika ayırarak pürüzsüz bir cilde kim sahip olmak istemez ki? Cilt tipinize uygun başlıklarıyla derinlemesine temizleyen Clarisonic artık Türkiye'de. Şimdiden herkesin Clarisonic'i konuştuğunu bilmelisiniz.

Elle yıkamaya göre cildi 6 kat daha iyi temizleyip arındırdığı söylenen ve Amerika’da profesyoneller tarafından tavsiye edilen Clarisonic artık Türkiye’de.

Cilt temizliğinde yeni soluk: Clarisonic

Sonic metoduna sahip olan Clarisonic'in gün içinde ciltte biriken kir, yağ ve makyajı bir dakika içinde yok ettiği belirtiliyor.

Alın, burun, yanak ve çene üzerine uygulanan Clarisonic, hem gün içinde yüzde biriken kirlerin temizlenmesine yardımcı oluyor hem de doğal güzelliği yeniden kazandırıyor. Aynı zamanda temizlik sonrasında kullanılan cilt bakım ürünlerinin daha rahat emilimini sağlıyor.

Farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilen başlıklar ile üründen daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. DuPont Tynex materyalinden yapılan başlıklar gözeneksiz olduğundan içinde bakteri barındırmıyor. En iyi sonucu almak için her 3 ayda bir başlığı yenilemek tavsiye ediliyor.

Clarisonic 28 Ekim 2013 tarihinden itibaren tüm Sephora Türkiye mağazalarında satışa sunuldu.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER