pudra.com 07.04.2011

Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi kampanyası

Harika bir cilt yaratılabilir mi? Clinique dermatologlarına gore cevap EVET! Clinique’in dünyaca tanınan 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’yle harika bir cilde sahip olmak 3’e kadar saymak gibi kolay!

3 adımlı cilt bakım sistemi nedir?

Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi kampanyası
Piyasadaki tüm yüksek teknolojili ürünlerin arasında günlük, temel rutinlerin devrinin geçtiğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat aslında, bu temel cilt bakım sistemleri hiçbir zaman şimdi olduğu kadar önemli olmadılar. Çünkü doğru seçilmiş bir temel bakım sistemi yaşlanma etkilerine ve zararlı dış etkenlere karşı savaşmanızı ve cildinizi korumanızı sağlayacak en önemli silahlardandır.

Neden mi? Bir ürün ne kadar etkili olursa olsun, eğer size özel yani cildinizin özel ihtiyaçlarına uygun- temizleme-arındırma ve nemlendirme sağlayacak- bir temel bakım sistemiyle desteklenmezse istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlamaz.

“Harika bir cilt çaba gerektirir. Hangi özel bakım kremini kullanıyor olursanız olun öncesinde her gün düzenli olarak cildinize uygun temel bakım sisteminizi mutlaka uygulamalısınız. Düzenli kullanım sonucu cildinizin daha pürüzsüz, canlı ve sağlıklı göründüğünü farkedeceksiniz. Ayrıca ardından uygulayacağınız bakım ürünleri de cildinize daha iyi nüfuz edecek."
– Dr. David Orentreich, Clinique’in Kurucu Dermatoloğu-

Benzersiz bir kampanya!
1 nisan itibariyle 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi Alışverinizde Clinique’in en beğenilen 5 deluxe boy ürünü ile özel çantadan oluşan 172 TL değerindeki bakım seti hediyeniz. Kampanyayı kaçırmadan size en yakın Clinique satış noktasına gidin ve cildinize uygun 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi ile tanışın.

Hediyenin içeriği
High Impact Ruj SPF 15 3,8 g- en iyi satan Clinique ruju
Dramatically Different Nemlendirici Losyon 15 ml- dünyanın en iyi satan prestij kozmetik nemlendiricisi
7 Day Scrub peeling 30 ml – en iyi satan Clinique peelingi
Superbalanced Fondöten 15 ml – dünyanın en iyi satan prestij kozmetik fondöteni

Detaylı bilgi için: www.clinique.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER