@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.07.2014

Dior Addict ile dikkat çekici gözler

Dior'un yeni Addict serisiyle renkli, baştan çıkarıcı gözler yaratabilirsiniz. Dior Addict serisindeki far, eyeliner ve maskara iyi güzellik ürünleriniz arasına girebilir.

Kusursuz bir göz makyajı bütün dikkatleri üzerimize çekmemizi sağlar. Hepimiz göz makyajında kusursuz çizgilere, dikkat çekici farlara ve uzun dolgun kirpiklere bayılıyoruz. İşte bu arzu ettiğiniz görünüme Dior'un Addict serisiyle kavuşabilirsiniz.

Dior Addict ile dikkat çekici gözler

dior addict itlash it lash rimel maskara yeni mascara 2014 makyaj guzellikUzun ve dolgun kirpiklere sahip olmayı kim istemez ki! Dior Addict It-Lash kirpikleri uzun gösteren ve hacim veren formülüyle size hayalini kurduğunuz kirpiklere ulaşmayı vaad ediyor. Ürün, yoğun renkleri ve kıvrım veren fırçasıyla tek bir maskarada her şeyi arayanlar için oldukça ideal. Siyahın yanı sıra pembe, mavi ve mor renkleri bulunan Dior Addict It-Lash gözlerinize farklı bir derinlik sağlayacak.

dior addict itline it line eyeliner yeni 2014 2015 makyaj guzellikGöz makyajının kuşkusuz tamamlayıcısı olan eyeliner, Dior Addict It-Line ile farklı bir boyut kazanıyor. Jel formülü sayesinde eyeliner koyu bir renk, parlaklık ve ince fırçasıyla kolay kullanım sağlıyor. Maskara da olduğu gibi dört farklı renge sahip olan Dior Addict It-Line ile bakışlarınıza bambaşka bir ifade katabilirsiniz.

dior diorshow mono far yeni renk yeni sezon 2014 2015 sonbahar kis makyaj guzellikDior defilerinde sahne arkasında kullanılan ve çarpıcı makyajların ortaya çıkmasını sağlayan Diorshow Mono göz farı, yeni dört renk seçeneği ile yine aklımızı karıştıyor. Daha etkili ve canlı bakışlar yaratmamıza yardımcı olacak Diorshow farların yeni pembe, mor, siyah ve sarı rengi It-Lash maskara ve It-Line eyeliner ile güzel bir eşleşme sağlıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER