24.11.2010

Kırışık ve UV hasarı silici serum Clinique'ten!

Bu ürün lazerin kırışıklıkları azaltma sonucuna eşdeğer nitelikte sonuçlar veriyor. Cilt maruz kaldığı zararları unutmayabilir, fakat bu ürün güneşin, stresin ve hava kirliliğinin gözle görülür etkilerini hafifletiyor.Stres, hava kirliliği, güneş ışınları gibi bazı zararlı etkenler, cildin kolajen ve elastin yapısına zarar verir, zamanla çizgiler, kırışıklar artar, cilt tonunda eşitsizlikler oluşur ve cildin berraklığı azalır. Günümüzde daha genç bir görünümün çözümü nedir? Bir dermatoloğa gidip lazer tedavisi olmak. Fakat, yüksek fiyatlar ve uzun süren tedavi süresi ile herkes lazer tedavisine uygun değildir.

Clinique, YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serumu sunar. Çizgilerin, kırışıkların ve UV ışınlarının hasarını, dermatolojik lazer tedavisinin sonuçlarına yakın biçimde onarmak, azaltmak ve önlemek üzere gece ve gündüz olarak formüle edilmiş yaşlanma karşıtı, benzersiz bir serumdur. YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serum günde 2 defa, 12 hafta boyunca 3 damla olmak üzere kullanıldığı takdirde kırışıkları azaltmada lazer tedavisiyle kıyaslandığında %63 oranında denk sonuçlar verir.

Adeta 3 farklı serumun etkilerini birarada bulunduran bu ürün lazerin kırışıklıkları azaltma sonucuna eşdeğer nitelikte sonuçlar verir. Cilt maruz kaldığı zararları unutmayabilir, fakat bu ürün güneşin, stresin ve hava kirliliğinin gözle görülür etkilerini hafifletmeye yardımcı olacaktır.

UV hasarını gözle görülür şekilde onarır
UV ışınları hala erken yaşlanmanın başlıca nedenleri arasında yer alır. Zararlı ışınlar, cildin derinliklerine işleyerek DNA hücrelerinin yapısını bozar ve cildin yenilenme sürecine zarar verir.
Güneşin sebep olduğu gözle görülür zararlardan olan kolajen azalması, cilt dokusunun bozulması ve erken oluşan çizgi ve kırışıklıkların görünümündeki artış, UV ışınlarının fark edilebilir bir kolajen kaybına yol açtığının kanıtıdır.

Üç patentli onarıcı enzimden oluşan güçlü karışım, UV ışınlarının zararlarını düzeltmek için bir lipozom ulaştırma sistemi şeklinde kapsule edilmiştir. 20 yıllık moleküler ulaştırma sistemi araştırmalarının sonucu olan bu sistem, ürünün cildin yüzeyinden, derinliklerine işlemesine yardım ederek foto-yaşlanmanın neden olduğu görünümü yeniden canlandırır.

Kırışıklıkları azaltan Polipeptid teknolojisi
Üst düzey peptid kompleksi doğal kolajen üretimini artırır ve temel içerikleriyle mevcut doğal kolajen yapısını korumaya yardımcı olur. Cilt daha sıkı hale gelir ve çizgilerin görünümü ve kırışıklar azalır. Ayrıca göz çevresindeki kırışıkların da görünümünü gözle görülür şekilde azaltarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Serbest radikal koruması
Tüm bu içeriklere ek olarak, temel içeriklerin karışımı beraber çalışarak serbest radikallere sebep olan çevresel etkenlerden ve gelecekte oluşabilecek hasarlardan cildi korumaya yardımcı olur.
• C ve E Vitaminleri– serbest radikallerin yol açtığı UV ışınlarına karşı antioksidan koruma sağlar.
• Ergothioneine – bu doğal oluşumlu amino-asit, güçlü bir antioksidandır, cildi dış etkenlerden korur. C ve E vitaminleri ile çalışır, cilde denge sağlayarak birbirini aktivite etmeye yardımcı olur.
• Punica Granatum (Nar suyu) Özü – Cildi zararlı etkenlerden korur.

Alerji testinden geçmiştir. 100% Parfümsüzdür. Yağ içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz doktorları tarafından onaylanmıştır. Akne oluşumuna sebep olmaz.

Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serum
179 TL, 30 ml


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER