Pudra.com 12.05.2011

Kirpikler artık iki kat hacimli ve iki kat daha uzun!

Max Factor False Lash Effect Fusion maskaranın sahip olduğu fırça teknolojisi ile kirpikleriniz formunu kaybetmeden hem daha hacimli hem de iki kat daha uzun!

Max Factor’ün yeni maskarası False Lash Effect Fusion ile dolgun ve uzun kirpiklere ulaşmak artık çok daha kolay!

Kirpikler artık iki kat hacimli ve iki kat daha uzun!

Aynı anda hem uzun hem de hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen kadınlar bunca zaman hep iki ayrı maskaraya sahip olmak zorunda kaldılar. Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor False Lash Effect Fusion, uzun kirpiklerle dolgun kirpikler arasında tercih yapmak zorunda kalan kadınların yeni maskarası olacak.

Bugüne kadar üretilen en büyük fırça
Max Factor False Lash Effect Fusion, Max Factor’un bugüne kadar ürettiği en büyük fırçası sayesinde her bir kirpiği kökten uca dolgunlaştırırken maksimum uzunluğa ulaşmasını sağlıyor. Max Factor False Lash Effect Fusion’ın fırçasındaki yenilikçi lif teknolojisi ile kirpikleriniz kendi formunu kaybetmeden hacim kazanırken 2 kata kadar uzuyor. Ayrıca kirpikler sertleşmeden kuruduğu için esnekliklerini koruyor ve doğal bir görünüme kavuşuyor. Max Factor False Lash Effect Fusion, bakışlarınızla büyülemek istediğiniz anlar için ideal...

Max Factor’un Kreatif Direktörü Pat McGrath, ‘Max Factor False Lash Effect Fusion için “Benim sahne arkasındaki başarımın sırrı, kirpiklere önce hacim ardından da uzunluk elde etmek üzere iki kat maskara uyguluyor olmam. Ancak şimdi iki ayrı maskara ile farklı uygulamalara gerek kalmadı. Max Factor Lash Effect Fusion Maskara ile tek seferde büyüleyici bakışlara ulaşabiliyorum” diyor.

Ünlü makyaj uzmanı Nur Toktay da ”Uzun kirpikler için takma kirpik etkisi yaratan maskaralar kullanırken ekstra hacimli kirpikler için ise takma kirpik kullanmak zorunda kalıyordum. Max Factor Lash Effect Fusion Maskara ile hem uzun hem de ekstra hacimli kirpikleri daha kolay elde ediyorum” diyor.

Max Factor False Lash Effect Fusion: 44,90 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER