12.09.2023

Kış gelmeden saçlarınızı kurtarın!

Kışın donuk, cansız, kırılgan, kuru, düğümlü ve kolay kopan saçlara sahip olmak istemiyorsanız saçları kurtarmanın tam zamanı!

Bu yıl ister plaja, ister havuza, hatta sadece arka bahçenize gitmiş olun, yeterince korumadıysanız saçınızın bir miktar zarar görmüş olması muhtemeldir. Güneş, kum ve deniz karışımı buklelerinize zarar vermiş, onları hasara uğratmış, kurutmuş ve susuz bırakmış olabilir. Sorunun kökenine inerek başlayalım.

Kış gelmeden saçlarınızı kurtarın!
 
Mevsim eğlenceli yazdan kışa dönerken donuk, cansız, kırılgan, kuru, düğümlü ve kolay koparılabilen saçlara sahip olmak istemiyorsanız TheLifeCo Doğal Saç Maskesi ve Doğal Saç Bakım Yağı ile bir an önce tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.
 
Nemlendirici saç maskesi kullanın

Saç tellerinize nem kazandırmak ve yumuşaklığını geri kazandırmak için yoğun bir saç maskesi kullanabilirsiniz.
 
TheLifeCo Saç bakım maskesi

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi, yabancı maddeleri gidermek ve yorgun, stresli saçları onarmaya ve canlandırmaya yardımcı olmak için provitamin B5, E vitamini, zeytinyağı, shea butter, hint yağı, buğday proteini, provitamin B5 ve E Vitamini ile formüle edilmiş.

NASIL UYGULANIR?

Nemli saç ve saç derinize masaj yaparak uygulayın. Tercihen en az 30 dk. beklettikten sonra iyice durulayın. Sonrasında şampuan ile yıkayın. Maksimum etki için haftada 2-3 kez tekrarlayın.
 
Kızarmış saç sadece bir mecaz değildir. Güneşin ultraviyole ışınları aslında 'saç telini pişirir.' Hasar en çok, boyalı saçlar soluklaştığında ve ağardığında belirginleşir. Boyanmamış saçlar bile güneşin neden olduğu strese maruz kalır. Bu UV ışınları saçları kurutur ve saç gövdesinin normalde pürüzsüz olan kütikülünü veya dış katmanını pürüzlendirir.
 
TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Saç Bakım Yağı da, ağırlaşma yapmayan ve organik hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı, hint yağı, zeytinyağı formülü ile  saçlara yeniden hayat vermek için tasarlanmış. Ürün, yoğun saç bakım maskesi ve duş sonrası nemlendirme bakımı için kullanılabilir.

NASIL UYGULANIR?

Yoğun bakım için kuru saça uyguladıktan sonra 2-3 saat bekletilip durulayın. Ya da duştan önce ıslak ya da kuru saçta 30 dakika bekletin.
 
Saç Maskesi Fiyatı: 439.90 TL
Saç Bakım Yağı Fiyatı: 499.90 TL


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER