17.04.2023

Yenilikçi ürün: Maskara tazeleyicisi

Birazdan bahsedeceğimiz M·A·C Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi kesinlikle göz makyajı alışkanlıklarınızı değiştirebilir.

Maskaranız bitik göründüğünde ne maskarayı yeniden uygulama seçeneği, ne de tam bir makyaj yenilemesi yeterli oluyor. İşte tam da bu yüzden M·A·C, reaktif yaratıcılığı gerçek hayattaki ihtiyaçlara göre uyarladı ve pazarda ilk görülen saçınız için kuru şampuan düşüncesini zekice alıp gözler için uyguladı.

Yenilikçi ürün: Maskara tazeleyicisi

Maskaranızı anında tazeleyen yeni ürün M·A·C Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi ile tanışın! Evet, saç için üretilen kuru şampuanların tüm faydalarına sahip bir ürünle karşınızdayız. Tek fark, sprey gerektirmiyor. Bu ürünü kullanmak için kirpikleri basitçe tarayın ve maskaranızın kusursuz göründüğüne tanık olun. Tıpkı ilk uyguladığınız andaki gibi daha esnek, daha taze, daha dolgun ve gür kirpiklere sahip olun.  
 
Kirpik için kuru şampuan

Modern hayatın (ve günlük makyajın) zorluklarına her anlamda çözüm olan M·A·C Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi, bir makyaj uygulamasının içeriğinde olması gereken her şeye sahip. Tüketicilerin çoğunluğu gün boyunca ara sıra maskarayı yeniden uygularlar, M·A·C Lash Dry Shampoo ile tekrar maskara uygulamak zorunda kalmadan kirpikleriniz ilk defa uygulanan maskaranın görünümüne kavuşacak.

Kullanıcıların %94'ü mevcut maskaraların güzelleştirdiğini, %91'i kirpiklerinin canlandığını, daha da gür göründüğünü, %95'inin hacim, uzunluk ve yoğunluk kattığını doğruladı.
M·A·C Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi

"Bu gerçekten ihtiyacım olduğunu bilmediğim ama şimdi onsuz yaşayamayacağım bir ürün!" - Live Apelland.

"Sette birden fazla göz makyajı yaratırken, görünümler arasında artık maskarayı çıkarmama gerek kalmaması inanılmaz. Lash Dry Shampoo kirpikleri mükemmel bir şekilde tazeliyor. Küçük fırçası her bir kirpiği yeniden tanımlamak ve güçlendirmek için bir arada tutuyor. Ayrıca daha doğal, tamamlanmış bir kirpik görünümü için tek başına da kullanmayı seviyorum." - M·A·C Kıdemli Sanatçılar Direktörü
 
ÜRÜN NASIL ÇALIŞIYOR?

M·A·C Lash Dry Shampoo özel formülasyonu ve benzersiz aplikator fırçası ile olağanüstü sonuçları getiriyor. Polimer teknolojisinden oluşan Lash Dry Shampoo gözünüzdeki mevcut maskarayı özel Lash Teaser firçasıyla birlikte yumuşatmak ve canlandırmak için çalışıyor. Kirpiklere zarar vermeden kökten kirpik ucuna kadar nazikçe tarayıp görünümünüzü tazeliyor. Deneme sonuçlarında kullanıcıların %98’i kolay uygulandığını belirtti ve %94’ü kirpiklerinin zahmetsizce tarandığını söyledi. 
 
“Bu, mucizevi ürünlerden biri. Çok yoğun bir günün ardından bu ürün gerçekten maskaramı tazeliyor. Tıpkı kuru şampuanın düz ve yorgun saçı canlandırdığı gibi. Unutmayalım ki; kirpiklerimiz de saçtan oluşuyor, bu yüzden tazeleyici maskara gerçekten çok ihtiyaç duyduğumuz bir ürün.” - M·A·C Dijital Eğitim Müdürü, Lewis Clarke.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER