@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.11.2009

Max Factor’ün yepyeni fondöteni ile doğal görünüm

Makyaj uzmanlarından sonra fotoğraf sanatçılarının da tercihi: Second Skin Foundation.

Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni su bazlı fondöteni “Max Factor Second Skin Fondöten”, formülü sayesinde sıradan fondötenlere göre ciltle daha iyi uyum sağlıyor. Cildinizde, mükemmel kapatıcılık sağlayan “Second Skin Fondöten”, cilt tonuna uyum sağlamanın da ötesine geçiyor ve yeni pigment teknolojisi sayesinde daha sağlıklı bir cilt tonu elde etmeye yardımcı oluyor. Sıradan fondötenlere göre daha hafif yapısıyla cilde daha kolay uygulanan “Second Skin Fondöten”, ile artık fondöteniniz değil, doğal görünümlü cildiniz övgü alacak.

Max Factor’ün yepyeni fondöteni ile doğal görünüm


Makyaj uzmanlarından sonra fotoğraf sanatçılarının da tercihi
"Second Skin Foundation", sahne arkası fotoğraf sanatçısı Merve Hasman Özbaş’ın son projesine de ilham kaynağı oldu ve Merve Hasman Özbaş’ın “Hayat Senin Sahnen” sergisi, Max Factor’ün yeni ürünü “Second Skin” fondöten ile hayat buldu.

Merve Hasman Özbaş; kadınların doğal güzelliğini, hayat sahnesinde ve sahne arkasındaki duygularını yansıtmaya çalıştım diyor ve şöyle devam ediyor:“Hayat hepimiz için bir sahne aslında ve biz de o sahneye her gün hazırlanan oyuncular… Sahne arkası ise her güne hazırlanışımıza tanık olur. Bazen bir sevgili rolünde yer alırız sahnede, bazen bir eş, bir iş kadını, bir evlat, bazen de gerçek bir dost. Ben de bu sahne arkasına tanıklık etmek istedim, birbirinden güzel kadınların kendi sahnelerine hazırlanışını fotoğraflarımda yansıttım. Fotoğraf karelerinde doğallığı yakalamak benim için çok önemliydi. Bu noktada yollarımız Max Factor ile kesişti. Makyaj her kadın için vazgeçilmez, sanki kendi cildimiz gibi doğal görünüm sağlayanı ise fotoğrafçılar için ayrı bir anlam taşıyor. Kadınların doğal görünümünden ödün vermeyen yeni fondöteni “Max Factor Second Skin”i bu projede tercih ettim. Ürünü ilk kullanan şanslı kişilerden biriyim. Çekimler sırasında hepimiz performansından etkilendik. Mükemmel kapatıcılığı ve doğal görünümü bir arada sağlıyor, ek bir müdahaleye ihtiyaç kalmıyor. Eminim kısa sürede hem fotoğraf sanatçılarının hem de hayat sahnesinde doğallığı tercih eden kadınların gözdesi olacak."Merve Hasman Özbaş, “Hayat Senin Sahnen” projesi için; ünlü simalardan; Alanda Bezmen, Berrak Güvem, Ester Candemir, İclal Aydın, İdil Atakol, Lalin Akalan, Melisa Eliyeşil, Merve Başeğmez, Mina Hasman, Mine Kalpakçıoğlu, Nergis Kurtuluş, Sera Baygın, Suzan Polat, Suzin Akalan ve Şebnem Çapa’nın, kendi sahnelerine hazırlanışlarını objektifine yansıttı.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER