@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.10.2009

Olay’ın Total Effects 7x serisi gerçekten olay!

Olay’ın antiaging serisi o kadar başarılı ki, farkı hemen fark ediyorsunuz.

Olay’ın kremlerini nasıl bilirsiniz? Ben çok iyi bilirim. Bu markanın ürünlerinden hiç kullanmadım, bilmiyorum, diyorsanız kendisiyle hemen tanışmanızı öneririm. Kişisel deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki, gerçekten işe yarıyorlar.

Olay’ın Total Effects 7x serisi gerçekten olay!

Bugüne kadar aklınıza gelen hemen hemen bütün markaların ürünlerini tecrübe etmiş biri olarak, Olay beni fazlasıyla şaşırttı. Piyasada yüz milyonlarca liraya satılan, çok iddialı reklamlar yapan kozmetiklerden nasıl daha fazlası olabilirdi ki? Ya da onların yapamadığı neyi beceriyordu?

İki sene önce Total Effects’in gündüz nemlendiricisini kullanmaya başladım ve düzenli kullanmayı bir türlü alışkanlık haline getirememiş olmama rağmen, yüzümdeki pırıltıyı ve gerginliği bu kreme borçluyum. Ekonomik fiyatı da cabası…

Yaşlanmanın 7 işaretiyle savaşan Total Effects serisi şimdi daha da büyüdü ve göz kreminden maskesine kadar ürün çeşitliliğini artırdı. En yakın zamanda onları da denemeyi düşünüyorum. Siz de deneyin, pişman olmayacaksınız garanti ederim!

Yaşlanmanın 7 işareti
İnce çizgiler ve kırışıklıklar, cilt dokusunda pürüzler, cilt renginde dalgalanma, cilt yüzeyinin solgunluğu, gözeneklerin büyümesi, lekeler ve kuruluk... Olay Total Effects 7x serisi, bütün bu belirtilerle savaşarak cildimizin daha uzun süre güzelliğini korumasını sağlıyor. (Total Effects jel krem)

Cilt temizliği çok önemli
Yaşlanma belirtilerinin kendini göstermeye başladığı bir cilt, yanlış temizlemenin zararlarından kolayca etkilenir.

Olay’ in yaptığı araştırmada dermatologların yüzde 80’ni hastalarının ciltlerinde yanlış temizlemeden kaynaklanan zararlar olduğunu belirtmişlerdir.

Yaşlanmaya karşı etkili bir cilt bakımında ilk temel adım olan hassas ve doğru temizleme, aynı zamanda nemlendirici antiaging bakımın da daha etkili olmasına yardımcı olur. (Total Effects temizleme sütü ve Total Effects tonik)
Vitamin B3, Pro-Vitamin B5 ve Vitamin E ’nin Olay’e özel bileşimi VitaNiacin formülünü yüksek konsantrasyonda içeren Olay Total Effects maske, “esnek ve sıkı” formülüyle cilde yoğun nemlendirme ve antiaging desteği sağlıyor. Bu akıllı maske, yüzün her konturunu kaplayarak, Total Effects’in antiaging içeriklerini dış tabakanın derinine kadar ulaştırıyor. Böylece 30 günlük antiaging içeriğini sadece 15 dakikada cildinize sağlıyor. Cildiniz anında yumuşak, pürüzsüz ve genç görünümlü oluyor!

Olay Total Effects göz kremi Vitaniacin, salatalık özü ve aloe verayi da içeren 7 vitamin ve mineral bileşimli özel formülü ile göz çevresinde karşılaştığımız yaşlanmanın 7 işaretiyle savaşıyor, göz çevresine anında ışıltı veriyor.

Göz çevremizde yaşlanmanın 7 işaretinin hepsi ile savaşan göz kremi, kuru cildi nemlendirirken siyah halkaları, çizgileri ve kırışıklıkları azaltıyor. Şişkinliği giderirken, göz çevrenizi pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda göz çevresindeki solgunluğu düzeltip ışıltı sağlayarak, cilt rengini dengeliyor.


Bunları biliyor muydunuz?
Yüzümüzde otuzdan fazla kas vardır ve bunların çoğu göz çevresinde toplanmıştır. Vücudumuzdaki diğer kas hareketleri kemiklere bağlı olmasına rağmen, yüz kasları ya diğer kaslara, ya da direkt olarak deriye bağlıdır. Dolayısıyla yüzdeki kaslardan herhangi birindeki en ufak bir kasılma, cildinizde çekilme etkisi yaratır.

Araştırmalara göre günde yaklaşık 17 bin defa gözümüzü kırpıyoruz. Ek olarak gülme, ağlama, göz kısma, kaş çatma gibi hareketlerimizi de düşünerek, 17 bini 5 ile çarparak, bir günde toplam 85 bin göz çevresi kasılmaları yaşadığımızı görüyoruz.Seren PAK


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER