Pudra.com 08.08.2011

Selülitlerinizle sonsuza dek vedalaşın!

Selülitler için artık bitkisel ve kalıcı bir çözüm var: Biorichi Anti-Selülit Kremi. Portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldıran Biorichi, cildi hem sıkılaştırıyor hem de toksinlerden arınmasına yardımcı oluyor.

Biorichi Anti-Selülit Kremi’yle kadınların korkulu rüyası selülit artık sorun olmaktan çıkıyor. Kilolu ya da zayıf, kaç yaşında olursa olsun, pek çok kadının üstesinden gelmekte zorlandığı selülit sorununu tamamen ortadan kaldıran Biorichi Anti-Selülit Kremi, yüzeysel değil, derinlemesine kalıcı bir çözüm sunuyor.

Selülitlerinizle sonsuza dek vedalaşın!


İçeriğinde yer alan sarmaşık, ginkgo ve guarana özleriyle cildi sıkılaştıran Biorichi Anti-Selülit Kremi, özellikle basen ve bacaklardaki selülitlerin yok olmasını sağlayan özel bir ürün. Selülitlerin ciltte neden olduğu deformasyonun giderilmesini sağlayan bitkisel özleri sayesinde, portakal kabuğu görünümü de azalıyor ve sorunlu bölgelerin görüntüsü hızla düzeliyor.

Selülitli bölgelere masaj yapılarak kullanılan Biorichi Anti-Selülit Kremi, kan dolaşımını hızlandırarak antioksidan etki gösteriyor, bu sayede cilt toksinlerden de arınıyor. Tatil sezonunun başladığı bugünlerde, selülit sorunu nedeniyle bikini ya da mayo giymekten çekinen tüm kadınların kendilerine olan güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olan ürün, gücünü doğanın mucizesi bitkilerden alarak selülitsiz, parlak ve düz görünümlü cilt için gereken her şeyi sunuyor.

Biorichi Anti-Selülit Kremi, 125 ml’lik ambalajlarda 51 TL’den satılıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER