@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.08.2012

Son keşfim: China Doll Gece Kremi

Doğal kozmetiklere kafayı fazlaca takmış olduğumdan, deneme-yanılma yoluyla başlayan keşiflerimin en iyilerinden birini size takdim etmek istiyorum: AveSeena China Doll Gece Kremi.

Kadın olup da, kozmetiğe merak duymayan tek bir kişi var mıdır acaba? Yoktur diye tahmin ediyorum. En ilgisizi bile nemlendirici sürmeden yapamaz. Bazılarının da kozmetik dünyasına olan ilgi ve alakası öyle büyüktür ki, hep en iyiyi aramaya devam ederler. Ederler, ederler ve sonunda bulurlar! Benim gibi.

Son keşfim: China Doll Gece Kremi

Doğal olan ürünleri kullanmayı tercih etmem pek yeni sayılmaz. Uzun zamandır doğala dönüş trendinin en yakın takipçilerinden biriyim. Güzellik uğruna sağlığımdan olmamak için, birçok kimyasal madde içeren ürünlerden uzak duruyorum. Organik, mineral ne varsa kabulüm. Evet; kolum, bacağım, yüzüm, gözüm için ayrı ürünler kullanıyorum. Gündüzüm ayrı, gecem ayrı, şarkıdaki gibi! Hal böyle olunca, sayıca fazla ürün tecrübe etmiş biri olarak gerçekten faydasını gördüğüm ürünleri sizlerle paylaşmazsam ayıp etmiş olurum. O yüzden -uzun bir aradan sonra- yeni bir "denedim, beğendim" yazısına hoşgeldiniz.

China Doll başrolü kaptı, ilk sıraya yerleşti!
AveSeena markasını sene başında keşfedişimden bu yana uzun zaman geçmedi ki, Olive Leaf & Oat Kuru Yüz Maskesi'nden sonraki favorim yine bu markaya ait bir gece kremi oldu. Yaklaşık 3 aydır kullandığım China Doll Gece Kremi içeriğinde yazan tüm vaatlerini cildimde gerçeğe dönüştürünce, ıssız bir adaya düşecek olsam yanıma alacaklarım sıralamasında hemen yer kaptı.

China Doll Gece Kremi cilde ne yapıyor?
Bu kremin içeriğinde paraben türü koruyucular, petrol türevi mineral yağ ve parafin gibi maddeler yok, baştan belirteyim. İçeriğinde; karaçam, kuşburnu, yulaf, pirinç, yosun, jojoba, shea, kuşburnu, ayçiceği, üzüm çekirdeği ve vitamin E gibi besleyici özler var.

China Doll Gece Kremi'ni düzenli olarak kullandığınızda porselen gibi bir cilde kavuşmanız imkansız değil. Krem, gündüz maruz kalınan olumsuz dış etkenlerin cilt üzerindeki etkisini yavaşlatıyor, cildin yeniden yapılanmasına, canlı ve genç görünmesine destek oluyor.

Ayrıca, ki bence en önemli özelliklerinden biri bu; içeriğindeki hidrolize buğday kepeği ciltteki kolajen yapıyı destekliyor ve kırışıklıkları erteliyor. En azından henüz tam yerleşmemiş yeni çizgileriniz ve kırışıklarınız varsa... Karaçam yaprak hücrelerinin özü de cildin esnekliğini destekleyerek, sarkmalara ve yaşlılık etkilerine karşı savaşta çalışkan bir asistan görevi görüyor. Yani, gece kremi sürüp gündüz bebek gibi yumuşacık ve pürüzsüz bir ciltle uyanmanız hayal değil, gerçek!

Çok çabuk emilip yağlı his bırakmıyor. Kokusu da çok güzel...

Abarttığımı düşünenler: Deneyin, bana kesinlikle teşekkür edeceksiniz!

Aveseena.com.tr


Seren PAK


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER