pudra.com 21.07.2009

Üç adımda kusursuz bir cilt…

Glominerals’ın yepyeni ürünleriyle ışığı yansıtan, parlak bir cilde kavuşun!

Kusursuz bir cilt herkesin rüyası değil midir? Belki şans, iyi genler, cilt bakımı veya doğru ürünleri kullanmaktan geçer ışığı yansıtan, sağlıklı cilde giden yol. Ya da glominerals gibi doğal yapıdaki ürünlerin düzenli kullanımından…

Üç adımda kusursuz bir cilt…

Glominerals, mikronize %100 doğal mineral bazları, kusursuz kapatma sağlayan formülleri içerisinde güçlü antioksidanları ve UV korumasını birleştiriyor. Sonuç, klinik açıdan gelişmiş, mükemmel kapatıcı ve cildi koruyucu özelliğe sahip mineral içerikli makyaj...

Bu eşsiz % 100 doğal mineral formül; yeni ve üstün buluş olan “Venuceane-R” (güçlü antioksidan) ve “Mala’kite-R” (cilt için süper savunma) içeriyor. Bu iki süper antioksidan; havyar özü, C, A, K, E vitaminleri, doğal mineraller, nemlendirici ve önemli antioksidan bitki özleriyle bir araya getirilerek UV ışınları gibi tüm olumsuz çevre koşullarına karşı da cildinizin korunmasına yardımcı olur.

1. Saten görünüm için Liquid Base Satin II SPF 15
Üç kez öğütülmüş mikronize mineraller ve doğadan gelen katkılarla hazırlanmış Glominerals Liquid Base Satin II SPF 15; tüm cilt tiplerine uygun, her uygulamada cilde pürüzsüz bir görünüm ve ışıltı verirken orta ve tam kapatıcılık sağlıyor. 11 farklı renk seçeneğine sahip olup; beyaz ten, kumral, buğday, esmer, sarı tenlere yönelik zengin renk paletiyle tüm cilt renklerine uygun olarak hazırlanmış.

Fiyatı: 91,00 YTL

2. Göz altı lekelerine karşı etkili çözüm… Concealer Under Eye SPF 15
Glominerals Concealer Under Eye SPF 15 ile gözaltlarında oluşan yorgunluk halkaları ve şişlikler bir anda kapanıyor. Makyaj için kusursuz görünüm vermenize olanak sağlıyor. İnce çizgileri de gizlemenize yardımcı olan bu ürünle hiçbir şey güzelliğinizi gölgeleyemeyecek. 4 renk seçeneğiyle; (Golden, Beige, Honey, Natural) Buğday, Beyaz, Kumral ve Esmer tenlere yönelik farklı alternatifler bulunuyor.

Fiyatı: 59,00 YTL

3. Işıldayın… Glominerals Dust
Işıldayan bir makyaj için en uygun seçim olan Glo Dust, 24 karatlık altın tozu içeriğiyle makyaja zengin ve şık bir görünüm katıyor.

% 100 saf Glominerals Yüz ve Vücut ışıltınız Dust; gerçek altın, bronz ve gümüş pudrası ile ilham veren güzellik için cilde şeffaf ipek gibi nüfuz ederek ışıltılı doğal bir dokunuş bırakıyor.

Omuzlara, kollara, dekolteye, bacaklara veya bu lüks ürünün değmesini istediğiniz yere uygulayabilirsiniz.

Ürünler sadece yetkili eczanelerde satışa sunuluyor, güzellik uzmanları ve doktorlar tarafından tedavi amaçlı tavsiye ediliyor.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER