pudra.com 16.07.2009

Yaz gecelerinin en parlak yıldızı siz olun!

Güneş battıktan sonra da fark edilmek, baştan aşağı ışıltılı bir görünüme sahip olmak için dört farklı ürün önerisi…

Yaz güneşinin ışıltısını geceleri teniniz, saçınız ve tırnaklarınızda devam ettirmek istiyorsanız size bir kaç pratik önerimiz var;

Yaz gecelerinin en parlak yıldızı siz olun!

Ojeleriniz göz kamaştırsın! İşe tırnaklarla başlıyoruz. Sally Hansen Mega Shine, içeriğindeki elmas partikülleri ile ojenize elmas parlaklığında bir ışıltı katarken, su geçirmez özelliği ile ojelerinizin gün boyu soyulmasını engelliyor. Yetkili eczanelerde satılıyor.
Fiyatı: 27,50 TL.

Parlayan bir ten için... Cildinize altın görünümlü bir ışıltı sağlayan Sally Hansen Airbrush Shimmer, abartıdan uzak doğal bir ışıltı sağlarken, yaz boyunca bronzlaşan teninizin tüm güzelliğini ön plana çıkarıyor. Etkisi uzun süreli formülü ile elbisenize bulaşmıyor ve gece boyunca sizi terk etmiyor. Yetkili eczanelerde satılıyor.
Fiyatı: 49,50 TL.

Sağlıkla ışıldayan bir cilt! Saf C vitamini ile ciltteki hücre yenilenmesini arttırarak cilde daha sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazandıran Murad Vitamin C Infusion Home Facial Kit, güneş ışınlarının hasarına karşı antioksidan gücüyle etkili bir onarım sağlıyor. Yetkili eczanelerde satılıyor.
Fiyatı: 225 TL.

Göz alıcı saçlar için… Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz John Frieda Collection 100% Shine, saçlarınıza anında parlaklık ve ışıltı sağlarken güçlü formülüyle de saçlardaki elektriklenme problemini önlüyor. Her an her yerde uygulayabileceğiniz bu ürün tıpkı bir saç parfümü gibi hoş bir koku bırakıyor. Altuğ, Boyner, Douglas, Erdem Kıramer, Yetkili Eczaneler, Watsons, Sephora, Sevil ve YKM’lerde satılıyor.
Fiyatı: 24 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER