› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 03.02.2010

Bilezikler, bileklikler ve saatler büyüdü!

2010 modasının aksesuarları alabildiğine büyük! Kalın bilezikler, büyük saatler...Kalın bilezikler üst üste
Bu sezon bilezik, bileklik ve saatler hiç olmadıkları kadar büyük! Üstelik yalnız başlarına da kullanılmıyorlar. Farklı renklerde birkaç kalın bileziği bir arada takarak dikkat çekici bir şıklık yaratabilirsiniz.


Özen göstermeniz gereken tek nokta, kullandığınız aksesuarların birbirleriyle uyumlu olması. Örneğin zincir ya da metal bilezikleri plastiklerle yanyana kullanmayın.Deri bileklikler, renkli iplikler, doğal materyaller
Bunun dışında renk konusunda dilediğiniz kadar özgürsünüz. Doğal materyaller, deriler ve hatta örülerek yapılmış bileklikler de modada kendini belli ediyor.


Bu aksesuarları ilk gördüğünüzde başka hiçbir aksesuarla kombinleyemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Ama durum hiç de öyle değil!


Büyük kolye, büyük yüzükle bu bileklikler çok güzel ve eğlenceli görünebilir. Eğer üzerinizdeki aksesuarların çok kalabalık görünmesini istemiyorsanız, sadece küpelerinizle de kombinleyebilirsiniz.Büyük saat modası
Eğer üzerinizdeki aksesuarların çok kalabalık görünmesini istemiyorsanız, sadece küpelerinizle de kombinleyebilirsiniz.


Bu sezon en az kalın bileklikler kadar revaçta olan bir başka aksesuar da, büyük saatler. Deri ve metal kordonlu, hatta altın ve gümüşten yapılmış saatler ile başka hiçbir aksesuara gerek kalmadan şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER