› 
 › 
02.11.2022

Bottega Veneta çantaları için ömür boyu garanti vermeye başladı

Bottega Veneta, üstün kalitede malzeme kullanımı ve el işçiliğine verdiği önemden ilhamla hayata geçirdiği yeni ve benzersiz hizmetini kamuoyuyla paylaştı.

Bottega Veneta çantaları için ömür boyu garanti anlamına gelen "Zanaat Sertifikası"  (The Certificate of Craft) vermeye başladı. Ömür boyu garantiye eşdeğer olan Zanaat Sertifikası, markanın ikonik çantaları için sınırsız yenileme ve onarım imkânı sunuyor. Modaevinin ücretsiz bakım hizmeti, Bottega Veneta'yı ayrıcalıklı kılan el işçiliğinin uzun ömürlü olma niteliğini pekiştiriyor. 

Bottega Veneta çantaları için ömür boyu bakım garantisi vermeye başladı
 
Bottega Veneta ömür boyu garanti

Zanaat Sertifikası ile ürünlerinin nesilden nesile aktarılarak kullanımını daha fazla teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Bottega Veneta CEO’su Leo Rongone, konuyla ilgili açıklamasında, "Bottega Veneta, mükemmel tasarım ve yaratıcılıkla birlikte olağanüstü bir el işçiliği demektir. Zanaat Sertifikası, müşterilerimize ürünlerinin uzun vadede korunması konusunda üstün bir hizmet sunma arzumuzdan doğdu. Biz, sorumlu büyümeyi odaklanıyoruz. Amacımız, ürünleri daha uzun süre kullanımda tutarak değiştirme ihtiyacını azaltmak" dedi.

Kasım ayından itibaren Bottega Veneta butiklerinde, müşterilere her ürün için  ürünün seri numarasıyla ilişkilendirilen kart formundaki Zanaat Sertifikası verilecek.

Zanaat Sertifikası’nın Bottega Veneta'nın kuruluş ilkelerini içinde barındırdığını söyleyen Leo Rongone, "Vizyonumuz, kurucularımızın vizyonuyla tutarlı olmaya devam ediyor. Onlar Bottega Veneta'nın lüksün en üst düzey ve rafine halini temsil etmesini istediler. Ürünlerimizi üretmek için saatleri değil, günleri sayarız, hepsi sonsuza dek dayanmak üzere tasarlandılar" dedi.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER