› 
 › 
Advertorial 21.09.2017

Swarosvki ile ışıltılı şehirlere yolculuk

Swarosvki 2017-2018 Sonbahar Kış koleksiyonunda modernlik kadınsılıkla buluşuyor, neşe coşkuya dönüşüyor ve cesaret karşı konulmaz bir hale geliyor.

Swarovski’nin 2017 Sonbahar-Kış Urban Fantasy Koleksiyonu'na zıtlıkların ve heyecanlı yaşamın merkezi şehirler  ilham vermiş. Swarovski 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun çizgileri Paris’in geometrik mimarisinden ve Los Angeles’ın rahat ihtişamından esinlenmişti. Swarovki Kreatif Direktörü Nathalie Colin bu sefer modern, çok yönlü kadınları ışıltılı şehirlere doğru bir yolculuğa götürüyor. Urban Fantasy Koleksiyonu'nda modernlik kadınsılıkla buluşuyor, neşe coşkuya dönüşüyor ve cesaret karşı konulmaz bir hale geliyor. Colin, “Şehir günden geceye, 7/24 nefes alır ve yaşar. Ben de şehrin yaşama kattığı bu yaratıcı enerjiyi takı tasarımlarıma yansıtmak istedim. Bu koleksiyon benim Swarovski’nin eşsiz mirasına saygı duyan, onu besleyen ve günümüz kadınına hitap edecek şekle dönüştüren ve benzersiz kristal tekniklerini geleceğe taşıyan markaya ilişkin yaratıcı vizyonumu temsil ediyor. Swarovski benim için, sıra dışılıktan vazgeçmeyen, modern ihtişam anlamına geliyordiye açıklıyor.

swarosvki 2017 2018 sonbahar kis
 
Sonbahar koleksiyonunda çağdaş mimarinin organik çizgilere karıştığını ve kıvrımlı ayrıntıların yumuşak nötr tonlarla vurgulanarak gündelik bir şıklığa dönüştüğünü görüyoruz. Bu uyumlu birliktelik, huzur veren mavi ve yeşil tonlarından oluşan bir renk paleti yoluyla doğaya yapılan atıflarla tamamlanıyor.
 
7/24 ayakta bir şehrin simgesi göz alıcı gece ışıklarından esinlenen Kış koleksiyonu ise dinamik ve oyuncu tasarımlardan oluşuyor. Dijital renkler, piksel desenleri ve metalik gümüş tonları üstün kaliteli, göz kamaştırıcı parçalara dönüşüyor. 
 
Yılbaşı Koleksiyonu altın, zümrüt ve gümüş tonlarına ağırlık veren zarif ve ihtişamlı tasarımlarla kadınları Kristal Harikalar Dünyasına doğru büyülü bir yolculuğa götürüyor. Geceyi çağrıştıran koyu ve ışıltılı renklerin yanı sıra havai fişekler, yıldız motifleri ve geometrik şekiller, Swarovski’nin DNA’sını yansıtan göz kamaştırıcı bir parıltıyla bir araya geliyor.

Swarovski’nin Urban Fantasy Koleksiyonu önümüzdeki sezon çok yönlü kadınları sadece yılbaşı partilerinde değil işyerinden gündelik yaşamlarına her ortamda, tarzlarının farklı yönlerini en ışıltılı şekilde keşfe çıkabilecekleri yepyeni maceralara çağırıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER