@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 22.06.2016

7 Eylül Pudra Shop'ta Melekler Günü!

Bugün, yani 7 Eylül Çarşamba Pudra Shop'ta Melekler Günü'nü kutluyoruz. Bu özel günü taçlandırmak için çok güzel sürprizlerimiz var.

Sonbahar'a harika bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Bugün "Pudra Melekler Günü", meleklerimize benzersiz fırsatlar, indirimler ve alışveriş çekleri sunduğumuz bu özel güne herkes davetli. Melekler Günü'nde 100 TL tutarında alışveriş yapan meleklerimiz 100 TL alışveriş çeki kazanacaklar. Ayrıca meleklerimiz gönüllerince alışveriş yapabilsinler diye bu güne özel olarak 50 TL alışveriş çeki de bizden! Pudra Shop'taki ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için, bugün yani, 7 Eylül Çarşamba günü 24:00'e kadar sürecek alışveriş şenliğini kaçırmayın deriz.

Bugün Pudra Shop'ta Melekler Günü
Dünyaca ünlü markaların stil parçalarını, şık ayakkabıları, kullanışlı çantaları, birbirinden güzel makyaj malzemelerini, bakım ürünlerini ve parfümleri uygun fiyatlarla satın almak için hemen Pudra Shop’a üye olabilirsiniz. Alışveriş çeklerinizle alabileceğiniz o kadar çok şey var ki!

Siz de meleğimiz olmak ister misiniz?
Giymediğiniz kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı, kullanmadığınız dekorasyon ürünlerini ve çocuklarınızın eşyalarını satışa çıkarabildiğiniz Pudra Shop'a ücretsiz üye olup, kendi dünyanızı paylaşarak hem ne kadar zevkli olduğunuzu gösterebilir, hem de her gün 25 TL ve her ay 150 TL alışveriş çeki kazanabilirsiniz. Pudra Shop'u satıcının ve alıcının keyifle vakit geçireceği bir platform haline getirmek için siz meleklerimizin verdiği ilhamla çalışıyoruz. Yenilikler için takipte kalın!

shop.pudra.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER