pudra.com 06.10.2009

Adidas’ın yeni koleksiyonu: “David Beckham by James Bond”

Adidas, David Beckham’ın kişisel stilini yansıtan 2010 koleksiyonunu Los Angeles‘ta tanıttı.

adidas Originals by Originals, David Beckham by James Bond Koleksiyonu’nun tanıtımı 30 Eylül’ de, Los Angeles Merlos Avenue’de, başta David-Victoria Beckham çifti olmak üzere spor ve sanat dünyasından pek çok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti.

Adidas’ın yeni koleksiyonu: “David Beckham by James Bond”

Ünlü tasarımcı James Bond imzası
İkinci sezonuna giren adidas Originals by Originals, eşsiz koleksiyonlara imza atan ve tarzlarıyla çığır açan ünlü tasarımcıları çatısı altında toplamaya devam ediyor. Bu tasarımcı isimlerin başında gelen James Bond’un spor ve stil ikonu David Beckham ile işbirliği sonucu ortaya çıkan Originals by Originals David Beckham by James Bond Koleksiyonu'nun lansmanı yapıldı.

Hem David Beckham hem de James Bond’un yakın dostları ve iş arkadaşlarının hazır bulunduğu gece, ünlü DJ Muggs’ın müzikleriyle adeta bir moda şovuna dönüştü. Geceye katılan tüm davetliler hazırlanan özel dekorasyon sayesinde koleksiyonu yakından görme fırsatı buldular.

Lansman gecesine katılan ünlü isimler arasında Eva Longoria, Ben Stiller, Ellen Pompeo, Snoop Dogg, Ciara, David Arquette, Julie Bowen, Quincy Jones, Rashida Jones, Kidada Jones ve Lupe Fiasco da vardı.


David Beckham'ın kişisel stili koleksiyonda
Bu sonbaharda adidas Originals by Originals, spor ve moda dünyasında tarzıyla pek çok erkeğe örnek olan David Beckham’ın Los Angeles’ın ünlü tasarımcısı James Bond ile beraberliğinden hayat bulan koleksiyonu ile günlük giyimde şıklığı sunuyor.

Koleksiyondaki tekstil ve aksesuar ürünleri ile ayakkabıların her biri David Beckham’ın kişisel stilini yansıtıyor ve adidas Originals’ın temellerinin dayandığı yaratıcılık ve farklılık ilkelerine hayat veriyor. Bu koleksiyon, gerçek stil ikonu olan David Beckham ile günlük giyimde tarzını kanıtlamış ünlü tasarımcı James Bond’un ortak çalışmasının bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Bu çok özel koleksiyonun sınırlı sayıdaki ürünleri tüm adidas Originals Store’larda satışa sunuluyor.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER