@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.01.2010

Aşkın modası Limango’da

En avantajlı fiyatlarla en özel Sevgililer Günü hediyesi limango.com.tr’de

Sevgilisi için, dünyanın en seçkin markalarının özel ürünlerini arayanlar, fakat bu ürünleri avantajlı fiyatlarlarla, hiç yorulmadan satın almak isteyenler… limango.com.tr tam da bu noktada aşıkların imdadına yetişiyor! Türkiye’yi gerçek ‘private shopping’ keyfi ile tanıştıran limango.com.tr, büyük indirimlerle hediye arayan sevgililerin yüzünü güldürüyor. 250.000 üyeye ulaşan limango.com.tr, en seçkin markaların Sevgililer Günü’ne özel ürünleriyle aşkın modasını oluşturmayı sağlıyor.

Aşkın modası  Limango’da


Büyük indirimler ve cazip kampanyalar limango'da
Sevgililer Günü’nün en zorlu kısmı olan hediye seçme konusu, Limango sayesinde hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Dünyanın en seçkin markalarını %70’e varan indirimlerle sunan limango.com.tr ile aşıklar, internetten alışveriş yaparak, hiç yorulmadan en özel hediyeyi seçme şansına sahip oluyorlar. Üstelik limango.com.tr, satışa sunduğu ürünlerin adetlerini ve satış sürelerini sınırlı tuttuğundan verilen hediye bu yönüyle kişiye daha da özel olduğunu hissettiriyor. Satışa sunulan ürünler her hafta değiştiğinden sevgiliye en uygun hediyeyi bulmak için Limango’yu her gün takip etmek ve haftanın kampanyalarına göz atmak gerekiyor.


Limango'ya nasıl üye olacaksınız?
limango.com.tr’den yalnızca Limango üyeleri alışveriş yapabiliyor. Bunun için de limango.com.tr üyesi bir tanıdığınızdan davet almanız gerekiyor. Eğer Limango’ya üye olan bir tanıdığınız varsa, sitedeki forma onun e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. Eğer Limango üyesi bir tanıdığınız yoksa o zaman da sitedeki formu doldurarak başvuru yapıyorsunuz. Bunun ardından başvurunuz Limango tarafından inceleniyor ve üyeliğiniz konusunda tarafınıza bilgi iletiliyor. Üyelik onayından sonra arkadaş ve dostlarını Limango’ya davet edenleri ise benzersiz bir sürpriz bekliyor. Davet üzerine gelen her yeni üye, limango.com.tr’de yaptığı ilk alışverişle birlikte davet sahibine 10 TL alışveriş çeki kazandırıyor. Kısacası ne kadar çok arkadaşınızı ya da yakınınızı Limango üyesi yaparsanız, onların alışverişleriyle birlikte siz de kazanıyorsunuz.


Üyelik ücretsiz
Üyeliğin ücretsiz olduğu limango.com.tr’de kullanılan 3D Secure sistemi sayesinde tüm alışverişler en yüksek güvenlik seviyesinde gerçekleşiyor. Yapılan alışverişlerde kredi kartlarına peşin fiyatına 3 ila 6 ay arasında değişen taksit seçenekleri de sunuluyor. limango.com.tr, Otto Group’un Türkiye’deki ilk ve tek internet yatırımı konumunda bulunuyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER