pudra.com 18.06.2009

Az para harcayarak da şık olunur...

Malum, krizle birlikte bütçemiz de daraldı… Her gördüğümüzü almıyoruz. Ama yine de iyi giyinmek mümkün!

İyi giyinmek hepimiz için önemli. Yaşam tarzımız için uygun ve kullanışlı parçaların bulunduğu esaslı bir gardıroba sahip olmak da ilk bakışta çok maliyetli görünebilir. Oysa değil. Unutmayın ki eğer belirli bir tarzınız varsa ve bunu iyi taşıyabilecek karizmaya sahipseniz işiniz oldukça kolay:  • İlk etapta yapmanız gereken yaşam tarzınızı gözden geçirmek. Gününüzün nasıl geçtiği, zamanınızı nerelerde harcadığınız aynı zamanda ne tür kıyafetlere ihtiyacınız olduğunuzun şifresi.

  • En önem verdiğiniz parçalara (mesela kaliteli bir çanta, sizi yüz üstü bırakmayacak bir trençkot ya da sağlam bir çift topuklu ayakkabı) yatırım yapıp diğer unsurları; koton tişörtlerinizi, ‘basic’ pantolonlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Yalın, ‘clean-cut’ olarak tabir edilen ‘temiz’ tarzda giyinen kadınların işi bu anlamda çok kolay. Düz ve sade, karmaşadan uzak parçalar doğru bir şekilde bir araya geldiğinde hem şık duruyor hem de bu tarz kıyafetler sürekli başka parçalarla rahatlıkla kombinlenebiliyor.

  • Uzun yıllar kullanabileceğiniz, kolay kolay demode olmayacak kıyafetler seçmeye gayret gösterin.

  • Giymediğiniz kıyafetlerden kurtulun, ihtiyacı olanlara verin. Hem gardırobunuzda yer açılacak hem de geriye kalan parçalar en çok değer verdiğiniz, giyince iyi hissettikleriniz olacak!

    Çok bütçe ayırmadan ‘iyi giyinen biri’ olmak istiyorsanız imaj danışmanı Ayla Tezcan’ın bu konuda söylediklerine kulak verin.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER