30.09.2009

Facebook’ta Mango fırtınası esiyor!

Facebook'ta kendi Mango gardırobunuzu oluşturabilir ve sonunda da bunu kazanabilirsiniz. Hediye çekleri de cabası!

İspanyol moda devi Mango, modayı internette de yaygınlaştırmak için interaktif formatlara önem vermeyi sürdürüyor ve bu kez Facebook’ daki yeni uygulamasını hayata geçiriyor. Bu uygulama üzerinden kullanıcılar birbirleriyle etkileşimde bulunabilecek ve kendi Mango gardıroplarını oluşturabilecekler.

Facebook’ta Mango fırtınası esiyor!

100 Euro değerinde hediye çeki
Her iki haftada bir düzenlenecek çekilişle, kullanıcılar Mango mağazalarında alışveriş yapmak için 100 Euro değerinde hediye çeki kazanabilecekler. Söz konusu uygulamaya kayıt olan ve Mango gardıroplarını en fazla kullanıcıya ulaştıran kişiler, hediye çeki kazanma olasılıklarını artıracaklar.

31 Aralık’a kadar geçerli
Bu yeni uygulama 31 Aralık’a kadar 4 ay süresince geçerli olacak. 2010 yılı Ocak ayında ise son çekiliş yapılacak ve bu çekilişle kullanıcılardan birisine kendisi tarafından oluşturulmuş ve maksimum değeri 500 Euro olan (Sonbahar-Kış 09 koleksiyonuna ait) gardırobu hediye edilecek.

Ayrıca, Facebook' da Mango 'nun yeni resmi sayfasını ziyaret edebilecek ve yeniliklerden haftalık olarak bilgi sahibi olabileceksiniz.

http://apps.facebook.com/closetbymango
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER