29.11.2018

Harekete duyarlı sporcu sütyeni PureMoveBra artık Türkiye'de

Harekete yanıt veren ve ikinci ten hissi yaratan Reebok PureMoveBra sporcu sütyeni kadınların rahatlıkla spor yapmasına olanak sağlıyor. Artık bahane yok!

İZLE: EGZERSİZ YAPMAYA UYGUN KIYAFET👇 
Reebok’ın devrim yaratan Harekete Duyarlı Sporcu Sütyeni PureMoveBra, şimdi Türkiye’de! Günümüzde her 5 kadından 1’i, vücuduna uygun sporcu sütyenine sahip olmadığı için spordan uzaklaşıyor. Bu konuda harekete geçen Reebok, üç yıl süren çalışmalar sonunda ortaya çıkan harekete duyarlı PureMoveBra ile sporcu sütyeni standartlarını baştan yazdı.

Harekete Duyarlı Sporcu Sütyeni PureMoveBra

Son zamanlarda Instagram stroylerinde, sponsorlu postlarda mutlaka karşılaşmışsınızdır. Ünü memleketimize ulaşan süpermodel Gigi Hadid veya ilk olarak Batman vs Superman filminde hayran olduğumuz, daha sonra solo olarak karşımıza çıkan Wonder Woman Gal Godot ve Game of Thrones'un 3. sezonundan tanıdığınız Nathalie Emmanuel... İlham verici tarzları ile her zaman göz önünde yer alan bu güzel kadınlar bir yandan spor yaparken bir yandan kendi öykülerini anlatıyorlar. İşte o sponsorlu bağlantılarda, storylerde karşılaştığınız Reebok PureMoveBra, artık Türkiye'de.
 
Gigi Hadid PureMove Sporcu Sütyeni

Peki nedir bu PureMoveBra?

Dünyanın önde gelen fitness ve lifestyle markası Reebok, “Motion Sense Teknolojisi”ne sahip yeni PureMoveBra ile devrim yaratıyor. Harekete yanıt veren ve ikinci ten hissi yaratan PureMoveBra, kadınların rahatlıkla spor yapmalarına olanak sağlıyor. PureMoveBra, spor yaparken kişiye özel kontrol ve destek sunuyor.
 
Gal Gadot Reebok PureMoveBra
Gal Gadot


Reebok PureMove sporcu sütyeni, sadece hareket halinde sertleşen, durağan halde eski yapısına dönen jel dokulu STF (Sheer Thickening Fluid) teknolojisini spor kumaşlarla birleştiriyor. NASA tarafından uzay giysilerinde de kullanılan STF, vücudun şekline, meme dokusunun hızına ve hareketine anında yanıt veriyor. Spor sırasında ihtiyaç duyulan rahatlığı ve “neredeyse yok” hissini yaşatan PureMoveBra, yüksek enerjili antrenmanlarda bile göğüs bölgesinde gerginlik hissi vermiyor. Tek katlı kumaşı, dikişsiz kenarları ve döküm kuplarıyla sürtünmeyi en aza indiriyor. Vücuda oturan formuyla XS’dan XL’a 10 farklı beden seçeneği sunuyor.

Kadın gücünü destekleyen markanın PureMoveBra kampanyasında Gal Gadot, Gigi Hadid ve Nathalie Emmanuel gibi önemli influencerlar yer alıyor.

Özellikler
- Nefes alan delikler: Fiziksel aktivitenin çeşidi fark etmeksizin, sporcunun serin kalmasını sağlayan ön ve arka delikler.
- Doğal Şekillendirme: Rahat hareket imkanı veren ve ikinci ten hissi yaratan döküm kup ve dikişsiz kenarlar.
- Minimalist Yapı: Vücuda kusursuz uyum için 7 parça olarak kullanılan tek katlı kumaş.

PureMoveBra
PureMove sporcu sütyeni, Delaware Üniversitesi’yle birlikte 3 yıl boyunca süren detaylı araştırma ve testler sonucunda geliştirildi. Şimdiye kadarki meme biyomekanik testlerinde göğüs bölgesinde sadece 2-4 hareket sensoru yardımıyla meme sıçrama hareketi ve destekleme şekli incelenirken Reebok, göğüs bölgesinde 54 hareket sensoru kullanarak inceleme yaptı. Ortaya çıkan veriler ise, PureMove sporcu sütyeninin her ihtiyacı karşılamasını sağlamak için kullanıldı. Reebok PureMoveBra, Türkiye’de 239 TL fiyatla; Reebok mağazalarında, reebok.com.tr’de ve seçili Boyner mağazalarında satışa sunuluyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER