06.09.2010

İNCİ, Vogue “Fashion’s Night Out” şenliğinde!

İNCİ’nin, 2010-2011 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, ilk kez “Fashion’s Night Out” etkinliğinde alışveriş tutkunlarıyla buluşacak.
Türk deri sektörünün öncü markalarından İNCİ, Vogue Türkiye öncülüğünde 16 Eylül akşamı İstanbul’da ilk kez gerçekleştirilecek “Modanın En Büyük Alışveriş Partisi - Fashion’s Night Out” etkinliğine İstinyepark ve Bağdat Caddesi - Suadiye mağazaları ile katılıyor.

İNCİ, şehir yaşamına farklı esintiler getirecek “Şehirdeki ‘SEN’i Keşfet” konseptli 2010-2011 Sonbahar - Kış Koleksiyonu’nu geceye özel pek çok etkinlik ve sürprizler ile birlikte ilk kez alışveriş tutkunlarının karşısına çıkarıyor.
FNO Gecesi’nde İnci’de başka neler olacak?

İNCİ’nin 2010-2011 sonbahar-kış sezonunu açılışını gerçekleştireceği Fashion’s Night Out kapsamında; alışveriş şenliğinin coşkusuna özel müzik ve dekorasyon eşliğinde İnci’nin İstinyepark ve Bağdat Caddesi-Suadiye mağazalarında gerçekleştirilecek etkinliklerden seçmeler...

Catwalk - Ekspozisyon / İstinyepark İnci
İnci’nin 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, farklı seans saatlerinde mini bir ekspozisyonla sunulacak.

Milkyhead Design Show / İstinyepark İnci
Ayakkabı, çanta vb. pek çok ürünü özgün tasarımlarıyla boyayan ve farklılığı benimseyen genç tasarımcı Nur Teker, İnci’nin yeni sezon modelleri ile özel bir “Milkyhead Design Show” gerçekleştirecek. Özel tasarımla boyanacak İnci ayakkabıları, Fashion’s Night Out gecesine özel olarak satışa sunulacak.

Bahar Korçan Design Ayakkabı Sergisi / İstinyepark – Suadiye İnci
Ünlü tasarımcı Bahar Korçan’ın “Kabullen ya da Değiştir” koleksiyon felsefesiyle tasarladığı ve üretimi İnci tarafından gerçekleştirilen ayakkabılar ,sadece Fashion Night Out’a özel sergilenecek.

Vogue’un Seçimi / İstinyepark – Suadiye İnci
Vouge Türkiye Moda Koordinatörü Naz Bileydi’nin İnci’nin 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndan seçtiği ürünler “Vogue’un Seçimi” olarak alışveriş sırasında İNCİ müşterilerine raflarda yerini alacak.

Seymen Şener’den Şehir İlüstrasyonları/ İstinyepark İnci
Seymen Şener’in İnci’nin Sonbahar-Kış şehir konsepti paralelinde şehir temalı illustrasyonlarından oluşan kataloğu mağazada yer alacak, Katalogda yer alan illustrasyonların istenilen ölçüde siparişi alınarak satışı gerçekleştirilecek.

Tat Tasarımcısı Maksut Aşkar ile Şehirli Lezzetler / İstinyepark İnci
Maksut Aşkar ve ekibi; alışılmış şehir tadına kattığı farklı yorumları içeren, “şehrin hızına ayak uyduran şehirli lezzetleri”ni, İnci'nin koleksiyon teması “şehir” konsepti ile Fashion’s Night Out adına bütünleştirerek alışveriş severleri ağırlayacak.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER