Pudra.com 06.12.2011

Kısmet by Milka Limango'da!

Ünü ülke sınırlarını aşan Milka Karaağaçlı imzalı Kısmet by Milka markasının, limango’ya özel olarak tasarladığı bileklik ve kolyelerden oluşan özel koleksiyonu 7-12 Aralık tarihleri arasında limango.com.tr’de!

Türkiye’nin son yıllarda konsept takı koleksiyonlarıyla adını sıkça duyduğu, Milka Karaağaçlı imzalı “Kısmet by Milka” markasının, sadece limango’da görebileceğiniz, gümüş üzerine altın kaplama bileklik ve kolyelerden oluşan özel koleksiyonu 7 Aralık’ta limango.com.tr’de!

Kısmet by Milka Limango'da!

Markanın yaratıcısı Milka Karaağaçlı, “Bu kampanyada seçim anlarınızda size güzeli fısıldayan olmak istedik. Hayatta her anımızda seçimler yaparız. Seçimler sihirli değnek gibidir, bir sonraki anımızı yaratırlar. İyiyi düşündüğümüzde ve içimizin sesine kulak verdiğimizde bizim için güzel olanın hayatımıza gelmesine izin veririz. Hepimizin içinde bu güç var. Seçimler önünüzde, karar sizin…” diyerek limango özel koleksiyonun yola çıkış felsefesini özetliyor. Seçim yapmakta zorlanacağınız, gece-gündüz her ortamda tarzınızı tamamlayacak tam 15 parçalık, “limango Exclusive Kısmet by Milka” tasarımlarında sizlere sorulan bu sorular, seçiminizi belirleyecek.

- love or hate?
- smile or frown?
- kiss or embrace?
- embrace or run away?
- peace or war?

Kısmet by Milka tutkunları 7 Aralık’ta limango.com.tr’de buluşuyor! Öncü takı tasarım markasının sadece limango üyelerine özel olarak sunduğu bu fırsatı kaçırmayın!

www.limango.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER