08.12.2010

Limango'dan 'özel' Gamze Saraçoğlu koleksiyonu

Gamze Saraçoğlu’ndan sınırlı sayıda tasarlanan “Party” koleksiyonu sadece limango üyelerine özel olarak satılıyor.

Limango’da tasarım ve tasarımcı buluşmaları devam ediyor. Moda danışmanları Gamze Saraçoğlu’nun sizler için hazırladığı, sadece üç özel elbiseden oluşan koleksiyon, kokteyllerde, özel davetlerde ve özellikle yeni yılda özel parti planları olanlar için düşünülerek tasarlandı.

Limango'dan 'özel' Gamze Saraçoğlu koleksiyonu
Gamze Saraçoğlu’ndan sadece limango üyelerine özel sınırlı sayıda “Party” koleksiyonu, yeni yıl hazırlıkları yapanlar için özel olarak tasarlandı.

Bu elbiseleri moda takipçileri çok beğenecek, çünkü özel bir tasarımcının imzasını taşıyor, limango’nun yeni yıl öncesi sürprizlerinden sadece biri olarak ulaşılabilir fiyatlarla...

Ağırlıklı olarak gecelerde farkedilecek üç özel tasarım da bedensiz olarak yaratıldı. Kuplardan ve kalıplardan arındırılmış, herkese ayna karşısında kendini iyi hissettiriyor.

Jarse, ipek ve saten karışımı kumaşlarıyla “Party” elbiseleri, Helen, Audrey ve Elizabeth, sahip olduğu kesim ve kumaş detaylarıyla dikkat çekiyor. Dozunda kullanılan payetler yeni yılın ışıltısına eşlik ediyor.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER