@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.04.2016

Pudra Shop'ta Melekler Günü sürprizlerini kaçırmayın!

Pudra Shop'ta bugün Melekler Günü'nü kutluyoruz. Bu özel günü taçlandırmak için çok güzel sürprizlerimiz var.

Bugün "Pudra Melekler Günü". Meleklerimize yine harika sürprizlerimiz var. Pudra Shop olarak ilk günümüzden beri yanımızda olan "meleklerimize"  50 TL alışveriş çeki hediye ettik. Meleklerimizin hesaplarına alışveriş çekleri yüklendi bile…

Pudra Shop'ta Melekler Günü sürprizlerini kaçırmayın!

Sürprizi bu kadarla bırakmayıp, bugünü bir alışveriş şenliğine çevirmek için 100 TL, 50 TL, 25 TL alışveriş çeki alan meleklerimize biz de aynı miktarda yani 100 TL, 50 TL ve 25 TL alışveriş çeki hediye ediyoruz. Alışveriş çeklerine “Pudrahediye” adlı hesabımızdan sahip olabilirsiniz. Aldığınız alışveriş çekleri, hediye çeklerle birlikte hemen hesaba yükleniyor. Kısacası alışverişe başlamak için hiç zaman kaybetmiyorsunuz. Bu gece 24:00'e kadar sürecek alışveriş şenliğini kaçırmayın deriz. Bugün Pudra Shop'daki ürünlere inanılmaz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaların trendy moda parçalarını, şık ayakkabıları, kullanışlı çantaları, birbirinden güzel makyaj malzemelerini, bakım ürünlerini ve parfümleri uygun fiyatlarla satın almak için hemen Pudra Shop’a üye olabilirsiniz. Alışveriş çeklerinizle neler alacağınızı doğrusu çok merak ediyoruz.
 

Siz de meleğimiz olmak ister misiniz?

Giymediğiniz kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı, kullanmadığınız dekorasyon ürünlerini ve çocuklarınızın eşyalarını satışa çıkarabildiğiniz Pudra Shop'ta, kendi dünyanızı paylaşarak hem ne kadar zevkli olduğunuzu gösterebilir, hem de her gün 50 TL ve her ay 150 TL alışveriş çeki kazanabilirsiniz. Pudra Shop'u satıcının ve alıcının keyifle vakit geçireceği bir platform haline getirmek için siz meleklerimizin verdiği ilhamla çalışıyoruz. Yenilikler için takipte kalın!

shop.pudra.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER