pudra.com 14.04.2011

Puma'dan yürüyüş ayakkabısı: Body Train

PUMA’nın, rakipsiz BioRide teknolojisiyle geliştirdiği sezonun en yenilikçi ayakkabısı BodyTrain, yürüyüşlerde beklentinizin üzerinde bir performans sağlıyor.

Puma’nın 2011 İlkbahar-Yaz Fitness koleksiyonu, tasarımları ile olduğu kadar getirdiği teknolojik yeniliklerle de dikkat çekiyor. Renk, tasarım ve materyal üstünlüklerinin yanı sıra hiçbir vücut hareketini kısıtlamayan Puma Fitness ürünleri ise göz dolduruyor. Sezonun en yenilikçi ayakkabısı BodyTrain ve her zaman kuruluk ve konfor sunan kıyafetler…

Puma'dan yürüyüş ayakkabısı: Body Train

BodyTrain’le yürüyüşün ritmini yakalayın
PUMA’nın rakipsiz BioRide teknolojisiyle geliştirdiği BodyTrain yürüyüş ve egzersiz ayakkabıları, özel tasarımı sayesinde performanstan fazlasını vadediyor. Yalnızca 205 g gibi şaşırtıcı bir ağırlığa sahip olan bu ultra hafif ayakkabılar, yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda bacakları şekillendirmeye yardımcı olan benzersiz şeklini almış. BodyTrain, hareket halindeyken bacak kaslarınızı %18 daha fazla çalıştırarak spor yaparken aynı zamanda kalça ve bacaklarınızın daha estetik bir şekil almasına büyük katkı sağlıyor. BodyTrain’in IdCell köpük teknolojisiyle geliştirilen taban yapısı, hem arka hem ön bacakların şekillenmesini sağlıyor hem de rakipsiz bir konfor sunuyor.Spordan daha çok keyif almak isteyenlerin seçimi: PUMA 2011 Fitness Koleksiyonu
PUMA, 2001 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile tekstil ürünlerde yeni bir dönem başlatıyor. USP Moisture Management (USP Nem Yönetimi) adı verilen kumaş teknolojisi, koleksiyondaki tüm kıyafetlerin teri vücuttan daha kolay uzaklaştırmasını sağlıyor.

Sporu ve hareket etmeyi daha keyifli hale getiren PUMA Fitness ürünleri, dinamik bir tarzın ifadesi olan sıra dışı renkler ve tasarım çizgileri ile günlük hayatta ve sporda moda rüzgarları estiriyor.

Sezonun göze çarpan kıyafetleri arasında TP Seamless Jacket ve TP Seamless Tank Top, dikişsiz esnek kesimleri ile dikkat çekiyor.


Yeni nesil spor ayakkabılar ile ekstra efor harcamadan şekle girebilirsiniz. Çünkü bu ayakkabıların küçük sırları var! Vücudu toparlamaya yardımcı olan bu mucize ayakkabılara yakından bakalım! Pudra.com'da: Bu ayakkabılar vücudu fit yapıyor!


EN ÇOK OKUNANLAR
nit and mild 4
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER